Kategorijos

Kaip metalinės pakabos atgimsta moderniame interjere?

Toks paprastas ir tradicinis baldas kaip pastatoma pakaba pastaraisiais metais tapo vis populiaresnis. Kartu su praktinėmis funkcijomis ji atlieka ir estetinę, dalyvauja kuriant pirmąjį lankytojų įspūdį apie namus. Šiandien yra labai įvairių tokių pakabų dizainų, ir kiekvienas variantas turi savo privalumų ir tinka konkrečiam stiliui.

Pastatę tokią pakabą, įgyjate keletą privalumų:

• Galimybė sutaupyti pinigų perkant brangesnes spinteles;
• Vietos taupymas;
• Galimybė džiovinti ir vėdinti drabužius, nebijant nemalonaus kvapo ir pelėsio atsiradimo uždaroje spintoje;
• Mobilumas, galimybė savo nuožiūra pakeisti interjero daikto vietą;
• Gausus modelių pasirinkimas, kuris, be standartinių, apima ir unikalius dizaino modelius.

Dažniausiai metalinės pakabos drabužiams naudojamos koridoriuje, bet puikia interjero detale gali tapti ir miegamajame. Čia jie yra vertinga alternatyva didelių gabaritų spintelėms. Žinoma, pastatoma drabužių kabykla negalės sutalpinti visų drabužių, ypač jei į namus ateina svečiai. Tačiau šis baldas gali būti naudojamas drabužiams, kurie dažniausiai naudojami. Be to, svečiai labiau linkę palikti daiktus ant atvirų pakabų nei uždaroje spintoje. Todėl koridoriuje tai yra pageidaujamas variantas.

Skirtingai nuo įmontuotų ar sieninių pakabų, ant grindų pastatoma drabužių kabykla turi didelį mobilumo pranašumą. Ją lengva pastatyti reikiamoje vietoje, prireikus ją galima lengvai perkelti į kitą vietą.

Renkantis ant grindų pastatomą pakabą, svarbu atkreipti dėmesį iš ko ji pagaminta, nes nuo to priklausys konstrukcijos stiprumas. Pakabos gali būti medinės, plastikinės, tačiau metalas yra sunkesnis ir pasižymi puikiu stabilumu. Dažniausiai metalinės pakabos grindims gali būti dažomos skirtingomis spalvomis, tačiau yra ir įdomesnių modelių, kurie interjerui gali suteikti prašmatnumo. Metalinis korpusas gali būti derinamas su medinėmis lentynėlėmis, kas suteikia kabyklai itin originalią išvaizdą. Apatinė kabyklos dalis gali būti padengiama veltiniu, tad grindys nebus subraižytos.

 

Naujausi straipsniai

Comments

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *