Kategorijos

Kaip namams suteikti jaukumo belaukiant Kalėdų?

Norint pasiruošti Kalėdoms ir Naujiesiems metams, reikia apgalvoti, kaip papuošti savo namus. Girliandos, žvakidės, kalėdiniai vainikai, eglutės ir tinkamas apšvietimas – visa tai sukuria nuostabią atmosferą, priverčia patikėti stebuklais ir padeda laukti švenčių. Štai keletas idėjų, kaip papuošti namus ir sukurti stebuklingą Kalėdų bei Naujųjų metų atmosferą.

Kaip suteikti namams jaukumo?

Namų akcentu gali tapti naujas apšvietimas, kuris pakeis dinamiką namuose. Juk kiekvienas naujas daiktas į namus atneša gyvasties, kuri pripildo džiaugsmu namus. Kalėdos ir kitos šventės asocijuosasi su daug šviesos namuose buvimu, dėl to tuo pasirūpinkite iš anksto https://www.visisviestuvai.lt/vidaus-sviestuvai/akcentiniai.

Jei didžiuojatės privačiu namu, pats laikas prisiminti, kad jį galima papuošti ne tik iš vidaus, bet ir iš išorės. Tegul šventė svečius pasitinka prie durų. Paprasčiausias sprendimas – vainikas, kurį galima pakabinti ant namo, vartų ar medžio šakos. Svarbiausia pasirinkti modelį, kuris prisitaikytų prie lauko sąlygų ir būtų atsparus lietui, sniegui, vėjui. Šventėms puikiai tinka ir lauko šviestuvai, kurie pradžiugins vaikus ir ne tik https://www.visisviestuvai.lt/lauko-sviestuvai/sodo. Kieme labai gražiai atrodys vazonai su puokštelėmis iš pušų šakų. Jas galima nusipirkti arba prisirinkti miške. Nešiojamieji žibintai su rankena sukurs paslaptingą atmosferą. Būtų gerai iš anksto nuspręsti dėl spalvų gamos. Bus labai šaunu, jei visi puošybos elementai, pradedant kilimu prie slenksčio, baigiant eglutės žaisliukais, atitiks pasirinktą paletę. Iš pirmo žvilgsnio tai gali pasirodyti sudėtinga, tačiau iš tikrųjų viskas yra lengva – pasirinkite dviejų klasikinių spalvų derinį, pavyzdžiui, raudonos ir auksinės, ir papildykite jį balta.

Vainikai jau seniai tapo klasikine Kalėdų ir Naujųjų metų puošmena

Tai pirmas dalykas, kurį matome prie įėjimo į namą. Tačiau šiuolaikiniame pasaulyje kalėdinių vainikų galima rasti ne tik ant lauko durų, bet ir ant šventinių stalų, židinių, lauke, sienų – viskas priklauso nuo jūsų fantazijos. Dažniausiai daroma iš pušies šakų, puoštų kaspinėliais, kankorėžiais ir žaisliukais – tai klasikinis variantas. Bet jūs galite pakeisti jį savaip. Šiais laikais madingi vainikai iš sausų šakų ir gėlių, popieriaus, audinio atraižų, siūlų kamuoliukų. Kvapią vainiko kopiją taip pat galite pagaminti iš ingredientų, esančių kiekvienoje virtuvėje: lauro lapų, rozmarino šakelių, anyžių, džiovintų apelsinų skiltelių, cinamono lazdelių. Tokio vainiko rėmas gali būti aliuminio pakaba, viela, medžio šakelės, žiedas. Patarimas: nenorite kalėdinio vainiko? Galite išsiversti ir be jo. Iš kartono iškirpkite pirmąją savo šeimos pavardės raidę, papuoškite, pavyzdžiui, karoliukais ir pritvirtinkite prie durų. Kitas variantas – linksmos šventinės figūros, kurios atrodys lygiai taip pat puikiai.

Prisimenate, kaip mokyklos užduotis buvo iškirpti snaiges, kurios papuošia klasę?

Atėjo laikas patobulinti savo pjovimo įgūdžius. Jei ne itin mėgstate žirklės, pasidarykite šabloną, priklijuokite jį ant lango ir padenkite skylutes baltais dažais arba dantų pasta. Gausite gražų, neryškų kontūrą, kuris atrodo kaip magiškas šerkšno raštas. Nepamirškite ir palangės, ant jos galima komponuoti spygliuočių šakas, surišti juostelėmis, padėti pintus krepšelius su žaislais, apelsinais, kūgiais. Galutinė lango puošmena bus įvairiomis spalvomis tviskanti girlianda.

Naujausi straipsniai

Comments

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *