Kategorijos

Kaip namie sukurti jaukią atsmosferą?

Nusprendėte ką nors pakeisti namuose? Bet nuo ko pradėti? Paskaitykite žurnalą, pažiūrėkite dizaino pamokas internete, o gal pasisamdykite dizainerį? Bet tai nepadarys buto patogesnio, nes „komforto“ sąvoka kiekvienam yra skirtinga. Tai kažkas asmeniško.

Verta pradėti nuo ​​klausimų: „Kokios atmosferos namuose man iš tikrųjų reikia? Kokios smulkmenos padaro namus jaukiais namais?

O štai keli jaukių namų receptai

  • Neskubėkite išmesti senų ir pirkti naujų baldų. Jūsų aplinka netaps patogesnė.

Užduokite klausimą: ko norite? Ir kiekvienam kambariui pasirinkite bent tris žodžius -simbolius, apibūdinančius atmosferą, kurią norite sukurti.

  • Daiktai, kurių ilgai nenaudojame, trukdo mums jaustis gerai, bet gaila juos

išmesti tai juk prisiminimas. Esu tikra, kad su šia problema susidūrė kiekvienas. Šiukšlės kaupiasi ir kaupia dulkes metų metus. O seni, jau nereikalingi prisiminimai trukdo džiaugtis dabartimi.

  • Atkreipkite dėmesį į šviesą Namų jaukumo ir šilumos atmosfera namuose

atsiranda su šviesa. Su šviesa namuose elgiamės paviršutiniškai: pakabinome sietyną ir geriausiu atveju pastatome toršerą. O šviesa yra galinga detalė, kurianti atmosferą. Paryškinkite kiekvieną kambario zoną šviesa, nepalikite tamsių kampų. Prie kėdės, kurioje mėgstate skaityti, pastatykite toršerą, virš mėgstamo paveikslo ar nuotraukos pakabinkite sieninį šviestuvą, nepamirškite stalinės lempos ir šviestuvo su švelnia šviesa. Ir, žinoma, žvakės yra šiltos ir gyvos šviesos šaltinis.

Žvakės

Tai yra pagrindinis komforto ir šilumos komponentas. Žvakės suteikia šiek tiek šviesos ir nereikalauja elektros sąnaudų, jei nenorite naudoti daug elektros šviestuvų vienu metu. Jie taip pat yra puikūs raminamieji vaistai. Įsigykite žvakių iš natūralaus bičių vaško ir galėsite mėgautis, kaip visas kambarys prisipildo malonių kvapų. Sėdėdami pusiau tamsiame kambaryje, kai žvakės apšviečia tam tikras vietas ar kampus, galite jaustis ypač jaukiai.

Naujausi straipsniai

Comments

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *