Kategorijos

Kaip naudoti ir išsirinkti dirbtinę žolę savo būstui?

Namai – mūsų tvirtovė, tad visai nenuostabu, kad ne vienas neriasi iš kailio norėdamas juos paversti ne tik itin jaukia, bet ir išskirtine erdve. O jei paminėsime ir patogumą, praktiškumą bei ekologiją – namų interjero ar eksterjero sprendimai taps išties nemažu iššūkiu. Gerai tai, kad šiandieninė namų dekoro ir aksesuarų pasiūla tokia milžiniška, kiekvienas gali surasti tai, apie ką seniai svajojo. Net ir tie, kurie planuoja svetainę paversti žaliausiu sodu visais metų laikais ar tie, kurie ketina vaikų kambarį užželdinti švelniausia dirbtine žole.

O kas nesvajoja apie tokias gyvas ir vasara dvelkiančias namų interjero detales? Kaip naudoti dirbtinę žolę savo namuose ir kokią rinktis? Apie viską skaitykite toliau.

Pirmiausia, vertėtų atkreipti dėmesį į dirbtinės žolės natūralumą. Jūs turėsite su ja gyventi kiekvieną dieną, tad būtina pasirūpinti, kad jūsų namų interjero detale tapusi dirbtinė žolė būtų kuo panašesnė į tikrą – spalva ir tekstūra. Gi nesinorės gyventi su šiurkščia, žalią kilimą primenančia veja. Ieškokite inovatyvių sprendimų.

Kitas, labai svarbus momentas renkantis dirbtinę žolę savo būstui – švelnumas. Ją liesite jūs, tai darys jūsų vaikai, naminiai gyvūnai ir, žinoma, svečiai. Rinkitės apgalvotai ir papuoškite savo namus ne tik estetišku vaizdu akims, bet ir praktišku – visiems namų gyventojams. Ant itin švelnios dirbtinės žolės galės žaisti vaikai, o jūs turėsite galimybę lėtai ir maloniai mėgautis įdomios knygos puslapiais.

Trečias, tačiau ne ką mažiau svarbus aspektas – rinkitės tik tokią dirbtinę žolę, kuri neturi jokio specifinio kvapo. Jei dirbtinė žolė skleis nemalonų kvapą namuose, tikrai negalėsite mėgautis nei jaukumu, nei savo sukurtu interjeru. Nemalonus kvapas namuose gali neprastai sugadinti kasdienybę, teks ieškoti naujų sprendimų, keisti dangą. Taigi, verta užbėgti įvykiams už akių, iš anksto pasirūpinant praktiškais dalykais, taip ne tik sumažinsite rūpesčius ateityje, bet ir sutaupysite papildomų pinigų valyklai.

Dirbtinė žolė išties nuostabi interjero detalė, kuri namus gali paversti ypatinga erdve. Terasa su dirbtine žole atrodys prabangiai ir nekels jokių rūpesčių dėl priežiūros, vaikų kambaryje galėsite sukurti pasakų sodą, o taupant savo laiką, kokybišką dirbtinę žolę galite naudoti ir savo kieme ar lauko terasoje šalia namų. Pamiršite apie žolės pjovimą ar laistymą – beliks tik mėgautis svarbiomis akimirkomis.

Naujausi straipsniai

reikia hostingo?

Comments

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *