Kaip (ne)pasiklysti Niujorke – didžiausiame Amerikos mieste

Pigūs bilietai į NiujorkąNiujorkas – tai amerikietiškoji svajonė viename mieste. Tai miestas, kurį matėme šimtuose filmų, apie kurį girdėjome dar daugiau dainų. Šis miestas atrodo toks įspūdingas, jog net sunku patikėti, jog Niujorkas iš tiesų egzistuoja. Tačiau jis tikrų tikriausias, o į jį nukeliavus reikia nemažai įgūdžių ir budrumo, kad ne tik pamatytum viską, ką visados čia troškai išvysti, bet ir neužstrigtum pačioje netinkamiausioje vietoje netinkamu laiku. Pigų skrydį į Niujorką siūlome užsirezervuoti iš anksto.

Kiek dienų man prireiks? Tai klausimas, iškylantis kiekvienam norinčiam aplankyti Niujorką ir trokštančiam pamatyti kiek įmanoma daugiau. Penkios dienos yra minimali viešnagės šiame mieste trukmė – per šį laikotarpį daugiau mažiau susipažinsite su miesto planu ir garsiausiais objektais.

Kaip nuspręsti, ką turiu pamatyti? Tai nuspręskite prieš akis įsijungę miesto rajonų planą ir internetinėje paieškoje atskirai susivesdami kiekvieną rajoną ir svarbiausias turistų lankomas vietas jame. Taip įgysite nuovokos, kaip geografiškai orientuotis Niujorke ir ko tikėtis kiekviename rajone. Jeigu pasimetėte lankytinų vietų įvairovėje, rinkitės vietas iš tokių kategorijų kaip: muziejai, aikštės, restoranai, gatvės, parkai, naktiniai klubai, teatrai, koncertų salės, barai, parduotuvės, prekybos centrai, sporto varžybos, tiltai, paminklai.

O galbūt verta Niujorką ištyrinėti kliaujantis vien keliautojo nuojauta? Verta, ypač jei esate patyręs ir jau ne vieną pasaulio didmiestį aplankęs keliautojas. Lygiai kaip Londonas, Tokijas, Berlynas ar kiti didieji pasaulio miestai, Niujorkas taip pat pilnas nesustabdomo ir intensyvaus veiksmo, purvinų ir pavojingų rajonų ir negarbingų miestiečių. Ne vienas naivus turistas buvo akimirksniu apšvarintas ilgapirščių metro ar šurmuliuojančioje gatvėje. Todėl sąmoningai „pasiklysti“ šiame mieste siūlome tik savim pasitikintiems ir budriems keliauninkams. Patogi apranga, avalynė, saugiai ir akylai laikomi pinigai ir daiktai, geras žemėlapis ir aštrus žvilgsnis – tai viskas, ko reikia, norint sėkmingai ir nepriklausomai ištyrinėti stebuklingąjį Niujorką.

Tad nedelskite ir įsigykite lėktuvų bilietus į JAV miestą – Niujorką.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.