Kaip nesuklysti renkantis palapinę vestuvėms?

angarai sventems

Planuojant dideles vestuves jaunieji, jų tėvai ir kiti šeimos nariai svarsto įvairias galimybes kur sutalpinti svečius. Ankštuose butuose švęsti nepatogu, individualų namą turi toli gražu ne kiekvienas. Ne visos nuomojamos sodybos turi dideles sales. Jei planuojama kad atvyks 30-60 svečių, kur juos patalpinti yra tikras galvos skausmas.

Pasiruošimas

Vestuvių ir švenčių organizatoriai nuomojantis palapines šventėms kuo mažiau pasilikti organizavimo rūpesčių sau ir patikėti ne tik suorganizuoti pačia palapinę bet ir tiekti baldus, indus ir įrankius į šventės vietą ir jei būtina pastatyti ir lauko tualetus. Organizuojant didelio masto šventes gali iškilti daug netikėtų problemų ir patys šeimininkai tikriausiai net nepagalavos kad jiems kažkokiu momentu gali prireikti elektros generatoriaus ar ko nors panašaus. Suplanuoti laiką kuriuo reikia pristatyti daiktus į šventės vietą yra be galo sunku, todėl padaryti klaidą galite ir šioje situacijoje. Pristatymas gali vėluoti, koks nors įrengimas sugesti ir nepabaigus vieno darbo negalėsite pratęsti kito.

Palapinių savybės

Įmonių šventėms, vestuvėms, sporto renginiams bet kokiu oru reikia rinktis vandeniui atsparias palapines su dideliais langais ir galimybe pakelti sienelę iš norimos pusės. https://euroangarai.lt/surenkami-angarai-sprendimas-sventems/ Tokios palapinės ne tik patogios naudoti bet ir į vidų įleidžia daug šviesos, o ir nuotraukose atrodo gražiai pvz. su senoviškais arkiniais langais. Dydis gali būti 5×10 metrų arba kvadratinės 6×6 metrai. Stabilizuojančios virvės tik kampuose. Jeigu šventės dieną prognozuojamas geras oras galima rinkti tentą be šoninių sienelių, tokie atrodo elegantiškiau, neužstoja vaizdo, viduje nesikaupia kvapai. Tokius surenkamus angarus lengva pastatyti savo jėgomis, nereikia specialių įrankių. Apšvietimu palapinės viduje jei šventė vyks vakare ir per naktį turėtumėte pasirūpinti iš anksto, tai dažniausiai derinama su tai kurie rūpinasi visos šventės papuošimą. Jie pirmieji ir paklaus jūsų kokioje patalpoje bus organizuojama šventė. Palapinės dizainas ir visoje šventėje vyraujantis vientisas stilius yra tai kas pirmiausia krenta į akis į šventę susirinkusiems svečiams. Dėl to verta pasistengti ir prisidėti prie šventės kūrimo patiems.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.