Kategorijos

Kaip pačiam suorganizuoti kelionę kruizu?

Plaukiant kruizu įmanoma smagiai ne tik praleisti laiką, o ir tuo pačiu metu keliauti. Jeigu dar nesate to patyrę, tuomet rekomenduojame pradėti nuo pačio paprasčiausio – po Suomiją ir Helsinkį, pradedant Taline. Galima išsirinkti įvairius pasiūlymus iš organizatorių arba, įdėjus šiek tiek pastangų, viską suorganizuoti pačiam. Dalinuosi patarimais kaip tą padaryti.

1. Keliaukite su draugais. Susiraskite dar 3 žmones, kad iš viso būtumėte 4-iese. Bus ne tik smagiau, o ir pigiau, nes keltuose kajutės pigiausios yra keturvietės. Jau radote kompaniją? Valio! Planuokime kelionę toliau.

2. Išsirinkite datą iš anksto. Taip galėsite sutaupyti, nes perkant bilietus iš anksto galite rasti tikrai gerų pasiūlymų. Be to, galite prisiderinti įvairias šventes, kurių metu nereikia eiti į darbą, todėl reikės mažiau laisvadienių. Visų pirma apžiūrėkime, kada turime šventinių dienų ir būtų šilta. Artimiausia tokia data būtų 2020.05.01.

3. Skriskite į Taliną. Iš tiesų, labai daug keltų plaukia iš Talino, į kurį nuskristi galima tikrai pigiai, jeigu tik planuosite kelionę iš anksto. Nereikės važiuoti autobusu ir sutaupysite laiko. Kadangi artimiausia data būtų 2020.05.01, todėl per pigių lėktuvų bilietų paieškos sistemą Kilti.lt susirandame gerą skrydžio kainą į Taliną. Užėjus į minėtą puslapį randu, kad 2020.04.28 nuskristi galima už beveik 40 eur. Kas yra tikrai labai gera kaina, nes ryte nuskrendame į Taliną vos per kelias valandas ir nereikia važiuoti mašina ar autobusu gan ilgoką kelią.

4. Ieškokite keltų kainų patys. Užėjus į Tallink puslapį galima išsipirkti kajutes keltuose iš pasirinktų miestų, jums reikiamomis datomis. Susivedus datas galime matyti, kad kainos priklauso nuo kajutės tipo bei kelionės tikslo. Pavyzdžiui, iš Talino į Stokholmą jums kajutė (4 asmenims) kainuos nuo 65 eurus be pusryčių, kas reiškia, kad asmeniui kelionė kainuos vos 16,25 eurus. Žinoma, rekomenduojame pasiimti pusryčius, kad dieną pradėtumėte pilni energijos.

5. Likite nakvoti. Geriausių viešbučių ar nakvynės kainų ieškokite per booking sistemą, kurioje galite rasti gerų pasiūlymų ir su pusryčiais, ir arčiau miesto centro.

6. Keliaukite ilgiau. Rekomenduojame susiorganizuoti kruizinę kelionę kokiai savaitei. Taip galėsite labiau pažinti miestus. Kadangi matome, kad skrydžių kainos į Taliną yra labai geros, todėl siūlyčiau susidėlioti datas taip:

2020.04.28 nuskristi į Taliną ir ten pernakvoti
2020.04.29 su keltu iš Talino keltis į Stokholmą
2020.04.30 atplaukus į Stokholmą ir susipažinus su miestu likite čia nakvoti
2020.05.01 iš Stokholmo persikelkite į Helsinkį
2020.05.02 atplaukus į Helsinkį susipažinkite su miestu ir likite čia nakvoti
2020.05.03 pasižvalgę po Helsinkį kelkitės keltu į Taliną ir tuomet pasirinktinai tą pačią dieną skriskite atgal į Vilnių arba likę nakvoti parskriskite į Vilnių 2020.05.04

Štai taip paprastai galite patys už itin gerą kainą susiorganizuoti kelionę keltu!

Naujausi straipsniai

reikia hostingo?

Comments

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *