Kaip pagaminti namuose nuostabaus skonio kiaušinienę?

Mėgstate kiaušinius? Puiku, kadangi tai yra produktas, kuris reikalingas kiekvienam gyvam organizmui. Jame yra daug naudingų medžiagų, kurios gali padėti išlikti budriu, laimingu ir tuo pačiu sveiku žmogumi. O kad pusryčių stalas būtų sotus kaip niekada – siūlome išbandyti kiaušinienės receptą, kuris daugeliui atima žadą.

Greta patiekalo labai rekomenduojamos konditerijos prekės, kurios suteiks patiekalui daugiau sotumo. Pavyzdžiui, sviestinės pilno grūdo bandelės ar kiti pilno grūdo nesaldūs kepiniai, kurie yra gera ir sveikesnė alternatyva įprastam “batonui”. 

Taigi, kiaušinienei pirmiausia reikalingi geros kokybės kiaušiniai. Sakykite, kad koks skirtumas, nes visi kiaušiniai yra vienodi? Tikrai ne. Rinkitės tokius, kurie auginti laisvai laikomų vištų, tokius, kurie yra iš gyvūnų, kurie maitinami geros kokybės maistu.

Gerai kiaušinienei paruošti taip pat reikalingi svogūnai. Tačiau šiam patiekalui, pagal mūsų receptą, reikalingi ne paprasti, tačiau skrudinti, kuriuos galite įsigyti prieskonių prekybos vietose. Kuo daugiau – tuo geriau, tačiau nepamirškite, kad jie gana kieti, tad reikia įvertinti tinkamumą pagal gaminimo kiekį.

Žinoma, greta šio derinio dedamas ir pienas, kuris turėtų būti ekologiškas. Taip pat ir sviestas, geriausia – indiškas. Būtent jis tirps kiaušinio kepimo metu, tad siūlome vengti aliejaus, kuris dažniausiai ištraukia gerą skonį ir taip kiaušinienė tampa brėska.

Geriausia dalis yra ta, kurioje galima pasitelkti fantaziją. Ir šiuo atveju tai yra daržovės, kurios komponuojamos gaminant šią nuostabią kiaušinienę. Nuo brokolio iki paprikos, nuo pomidorų iki kitų daržovių pagal poreikius. Kai kurias galima apkepti dar prieš pilant į masę. Pavyzdžiui – svogūnėlius su paprika, taip pat ir morkas, kurios ne tik labai sveikos, tačiau ir suteiks Jūsų patiekalui daugiau įmantrumo.

Reikia, žinoma, prieskonių, kurių gausa taip pat labai plati. Dažniausiai derinamos petražolės, taip pat ir krapai, kurie kiaušiniui suteiks daugiau įmantrumo. Daugelis sutinka, kad kuo daugiau krapų – tuo geriau. O kur dar druska ir paprikos milteliai, kurie derinami greta druskos ir vadinami bet kokio patiekalo esme.

Konkrečių kiekių bei ingredientų minėti nebūtina, tuo kiaušinienė ir yra puiki – galite laisvai pasitelkti savo fantaziją ir vis tiek būti tikri, jog skonis bus nuostabus! Nebijokite eksperimentuoti ir kas kartą atrasite vis naujus skonius!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.