Kategorijos

Kaip panaudoti avikailį interjere?

Idėja puošti interjerą kailiais kelia įvairias asociacijas: senovinio žmogaus būstas, dvariška prabanga, namelio komfortas, kičas… Kuri asociacija vyraus, priklauso nuo dekoratoriaus. Kailis interjere nėra lengva tema. Daugeliui kailiai interjere ir šiandien atrodo per daug avangardiškai, tačiau mums kailiu apvilkti laiptai kelia šilčiausius jausmus, tarsi minkštas žaislas iš kino filmų.

Kaip besistebėtumėme, deja retai skandinaviškas interjeras apsieina be avikailio. Ir tam yra priežasčių – jis gali būti naudojamas vietoj kilimo, pakloto ir net guolio keturkojams augintiniams. Minkštas ir purus avies kailis nekaupia dulkių ir nealergizuoja, taip pat lengvai valomas dulkių siurbliu. Vienspalvį avies kailio kilimėlį galima pritaikyti bet kuriam kambariui ir pasirinkę tikrai nesuklysite. Svarbiausia teisingai derinti spalvinius sprendimus ir gauti maksimalų malonumą iš interjero kūrimo proceso, tik tokiu atveju galite būti tikri, kad jūsų interjeras yra jaukus.

Avikailiai – naudojimo galimybės

Jei vis tik nuspręsite įsigyti avikailį, svarbu teisingai derinti kai kurių elementų spalvų schemas. Šis momentas susijęs ne tik su spalvų schema, bet ir su kailio tekstūra, kuri priklausys nuo jos vietos jūsų interjere. Siekiant užtikrinti erdvės vienybę, būtina, kad visose detalėse būtų naudojamos tik natūralios medžiagos. Taigi, yra keletas taisyklių, susijusių su kompetentingu avikailių naudojimu:

  • Vienybė. Tai reiškia, kad kailis neturėtų iškristi iš bendro kambario interjero.
  • Jei naudojate baltą avikailį, tai puikiai pabrėš kambario interjerą, kuris paprastai turi šviesius atspalvius.
  • Rudas avikailis puikiai tinka privačiam namui, kuriame yra daug natūralios medienos.
  • Jei naudojama pilka kailį, tai ji yra universali ir puikiai derinama su absoliučiai bet kokiu interjeru.

Avikailis interjere turi būti funkcionalus, nes jis turėtų teikti tam tikrą naudą. Taigi, kambaryje raskite konkrečių zonų, ant kurių puikiai galima uždėti avikailį.

Naujausi straipsniai

reikia hostingo?

Comments

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *