Kaip pasirinkti automobilio remonto specialistus?

Rinkdamiesi automobilio remontininką turėtumėte atsižvelgti į keletą dalykų. Pirma, turėtumėte įsitikinti, kad autoservisas yra patikimas ir turi gerą reputaciją. Antra, turėtumėte pasiteirauti rekomendacijų iš draugų ar šeimos narių, kurie neseniai remontavo savo automobilius. Galiausiai, turėtumėte perskaityti atsiliepimus internete.

Svarbiausi veiksniai besirenkant:

  • Turėtumėte atsižvelgti į serviso vietą ir į tai, ar jis pasiekiamas iš visų miesto rajonų. Tai itin svarbu, jei gyvenate tokiame didmiestyje kaip Vilnius. Juk nenorėtumėte vykti į kitą miesto galą ir sugaišti valandą laiko pačiai kelionei, tiesa?
  • Žema kaina neturi būti prioritetas. Kai kuriais atvejais didesnė kaina reiškia geresnę paslaugų kokybę, išrašomos sąskaitos faktūros, o esant nesklandumams, jie greitai išsprendžiami. Girdėjote posakį, jog Skūpus moka du kartus? Taip atsitinka klientams, kurie pasirinkę pigiausią autoservisą, vėliau važiuoja pertaisyti remonto broko pas patikimus meistrus. Svarbiausia pasirinkti gerą – kainos kokybės santykį.
  • Patogiausia, visus automobilio remonto, ar aptarnavimo darbus atlikti vienoje vietoje. Nesvarbu, ar tai būtų variklio keitimas, ar važiuoklės remontas, ar kiti smulkūs darbai – geriausia turėti vienus patikimus specialistus, kuriais galėtumėte pasitikėti, kurių nereiktų tikrinti.
  • Tikrinkite serviso užimtumą. Pas gerus automobilio meistrus, visada yra eilės klientų, kuriais pasirūpinama. Geriau palaukti ilgesnėje eilėje, nei automobilį atiduoti remontuoti bet kam.
  • Greitas automobilio dalių pristatymas. Gerame autoservise greitai ir be jokio vargo gausite reikiamas automobilio atsargines dalis.
  • Jei darbuotojai rado kokį nors papildomą gedimą, turi nedelsiant informuoti klientą ir tik gavus jo sutikimą, keisti susidėvėjusias automobilio dalis.

Kiti naudingi patarimai:

Kartais atsitinka, taip, jog serviso darbuotojai tarpusavyje vartoja specifinius žodžius, kurių nežinote. Jei nežinote jų reikšmės, paprašykite, kad autoserviso darbuotojai paaiškintų jums jį paprastai.

Nebijokite derėtis dėl kainos. Automobilio remonto kainą, geriausiai aptarti iš anksto, prieš remontą. Taip pat pravartu pasitikrinti kainas panašaus lygio autoservisuose, taip išvengsite permokėjimo.

Neignoruokite smulkių gedimų. Mažos problemos gali greitai virsti didelėmis ir brangiai kainuojančiomis. Sekite savo automobilio būklę, o esant įtarimams pasiskambinkite arba atvykite į artimiausią automobilių servisą.

Jei esate nuolatinis klientas, būtinai paprašykite autoserviso suteikti nuolaidą.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.