Kategorijos

Kaip pasirinkti įrankių dėžę darbo įrankiams?

Kiekvienam meistraujančiam vyrui įrankių dėžė yra svarbus atributas. O ką jau bekalbėti apie statybos ar remonto srityje dirbančius meistrus. Tinkamai pasirinkta, kokybiška įrankių dėžė ne tik suteikia patogumo transportuojant įrankius ir pačiame darbo procese, bet turi įtakos įrankių saugumui bei jų būklei. Tad dalinamės patarimais, kaip išsirinkti įrankių dėžę.

Dydis

Tai viena pagrindinių savybių, apie kurią reikia pagalvoti. Per didelė dėžė nesuteiks patogumo, o per maža, į kurią netilps visi reikalingi įrankiai apskritai nebus naudinga. Įrankių dėžės dydį pasirinkite pagalvoję, kokius įrankius ir kiek jų laikysite dėžėje.

Medžiaga

Dažniausiai rinkoje galima rasti plastikines ir metalines įrankių dėžes. Plastikinių dėžių privalumas – nedidelis svoris. Tai puikus variantas, jei dėžėje ketinate laikyti keletą nesunkių įrankių ar ją naudoti tik namuose. Tuo tarpu metalinė įrankių dėžė, nors ir sunkesnė, bet tarnaus daug ilgiau, bei joje galėsite laikyti net ir daugiau sveriančius įrankius. Tokia dėžė puikiai tiks įrankių transportavimui ar tiesiog norintiems įsigyti ilgaamžę įrankių dėžę.

Užraktas

Įrankių dėžės gali būti uždaromos paprastais plastikiniais spaustukais ar metaliniais užraktais. Be abejo, metaliniai užraktai yra žymiai patvaresni ir tvirtesni. Jie ne tik ilgesnį laiką puikiai atliks savo funkciją, bet ir apsaugos įrankius nuo aplinkos poveikio (pvz., dulkių), nes dėžė bus sandaresnė.

Papildomos savybės

Rinkdamiesi įrankių dėžę, pagalvokite apie papildomas savybes, kurios galėtų būti jums naudingos. Jei ketinate dėžėje transportuoti itin sunkius įrankius, pasvarstykite apie dėžės ant ratukų variantą. Taip pat nepamirškite atkreipti dėmesį į dėžėje esančius skyrius. Tai aktualu norintiems dėžėje laikyti ir smulkias detales. Viena iš papildomų savybių – atsparumas drėgmei. Jei žinote, kad kartais teks naudoti įrankių dėžę drėgnoje aplinkoje, pasidomėkite dėžių variantais su tarpinėmis, kurių pagalba izoliuojama drėgmė.

Naujausi straipsniai

reikia hostingo?

Comments

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *