KAIP PASIRINKTI MEDINĮ SODO NAMELĮ OFISUI?

Jeigu reikaliga vieta, kur galėtumėte ramiai padirbėti be triukšto ar ilgos kelionės į ofisą, medinis sodo namelis galėtų būti įdeali vieta šiam reikalui. Mediniame namelyje galima sukurti tiek erdvės, kiek tik jums reikia, kad galėtumėte sutelkti dėmesį į reikalus ir jų tinkamą atlikimą. Kadangi nameliai gaminami iš tvirtų medienos tašų, juos galima naudoti ištisus metus.

Jeigu norite naudotis ofisu visų sezonų metu, rekomenduojama statysi namelį su 68 mm sienomis (maiausiai 44 mm), kadangi šio tipo nameliai paprasti sutvirtinami specialiais metaliniais strypais. Jeigu ofisas reikalingas tiktai šiltuoju metų metu, pakaks ir 34 ar 28 mm.

Kokio dydžio namelį pasirinkti?
Remiantis oficialiais skaičiavimais, kad būtų patogu ir komfortabilu dirbti, vienam darbuotojui turėtų būti skiriama ne mažiau kaip 6 m2 ploto, todėl skaičiuojant matematiškai, dirbant vienam asmeniui preliminariai reikėtų 3×2,5 m namelio, atitinkamai dviems asmenims bus preliminariai reikalingas 4×3,5 m namelis, trims darbuotojams reikėtų ieškoti 5×4 m ir didesnių namelių.

Detalių įvertinimas
Apsisprendus dėl nemelio dydžio pagalvokite ir įvertinkite įvairiausias detales, kurios bus reikalingos ofisui. Jeigu naudositės elektriniais prietaisais, reikėtų pagalvoti apie elektros lizdų vietas, jų kiekį ir kaip planuojate ją įvesti. Toliau, bet koks šių dienų ofisas tikriausiai neegzistuoja be internet, todėl reikėtų apgalvoti apie jo įvedimą ir vietą.

Tikėtina, kad ofise bus reikalingas geras apšvietimas, todėl renkantis sodo namelį reikėtų įvertinti langų kiekį ir jeigu yra poreikis, užsakykite papildomus langus, nes paprastai jų kaina nėra didelė. Žinoma, jeigu namelyje reikalingas specicinis apšvietimas, naudojant dirbtinius šviesos šaltinius, tokiu atveju langų kiekis nėra ypatingai svarbus.
Pagalvojus apie pagrindines instaliacijas, reikėtų padirbėti išdėstant vidaus baldus, įvertinti apšvietimą, stalų pastatymo vietą, dokumentų laikymo lentynas ir pan.

Saugumas
Šis faktorius labai priklauso kur statysite namelį. Jeigu bus pastatytas prie namo aptvertoje teritorijoje, tuomet apsaugai papildomų investicijų nereikės, tačiau, jeigu negalite būti tikri dėl įrangos ar duomenų apsaugos, elementary apsauga apie kurią galie pagalvoti yra langinės (ir durims ir langams). Norite dar daugiau saugumo, įveskite signalizaciją ar naudokite stebėjimo kameras.

Atstumas iki vonios kambario
Labai dažnai ofisas siejasi su dideliais kiekiais išgertos kavos ir nešvariais puodeliais. Jeigu ofisą įsirengėte prie namo ir nueiti iki vonios kambario didesnių problemų nesusidaro, tuomet viskas tvarkoje, tačiau jeigu tokios galimybės nėra, reikėtų pagalvoti apie didesnį namelį ir jame įsirengti vonios kambarį.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.