Kaip pasirinkti patikimas prekybines svarstykles?

Prekybinės įrangos rinka ženkliai pakito, patobulėjo ir tapo modernesnė, taigi ir prekybos įmonės, bandydamos neatsilikti nuo laikmečio, turėjo prisitaikyti prie naujovių ir atsinaujinti savo prekybos vietų techniką. Nes tai, kas kadaise buvo naudojama, tapo morališkai pasenę ir su tokia įranga dirbti tiesiog nebeįmanoma. Tad prekybininkai buvo priversti investuoti į šiuolaikinius sprendimus, kurie galėtų padėti užtikrinti lengvą ir greitą pirkėjų aptarnavimo procesą.

Parduotuvės prekybinė įranga sudaroma iš daugybės įvairių įrenginių, bet jeigu darbe naudojami birūs produktai, prekybinės svarstyklės tampa viena iš svarbiausių prekybinės technikos dalių. Jos dažniausiai būna tinkamos ne tik sverti produktus, bet ir apskaičiuoti jų kainą.

Prekybinių svarstyklių funkcionalumas

Šiuolaikinės prekybinės svarstyklės gali būti stilingos minimalistinės išvaizdos bei įvairių spalvų. Populiariausios spalvos yra standartinės: balta, juoda, mėlyna. Neretai prekybinių svarstyklių korpusą pagyvina metalinės detalės, kurios kartu atlieka ir svarstyklių apsaugos funkciją.

UAB ASPA prekybines svarstykles

Šiuolaikinės prekybinės svarstyklės turi daug įvairių reikalingų savybių, tokių kaip: LCD ekraną su apšvietimu, daugiau nei 60 programuojamų prekių atmintį, RS-232, membraninę drėgmei atsparią klaviatūrą, greituosius klavišus, automatinę maitinimo išjungimo funkciją ir daviklius, tiksliai nustatančius produktų svorį.

Perkant prekybines svarstykles iš patikimų svarstyklių atstovų, joms būna atlikta gamintojo pirminė metrologinė patikra. Ji parodo svarstyklių tinkamumą daugeliui skirtingų panaudojimų: prekyboje, gamyboje, sandėliuose. Svarstant įsigyti prekybines svarstykles, reikėtų įsivertinti, kokie produktai su jomis bus sveriami, nes nuo to priklauso reikalingas svėrimo platformos dydis.

Kokias prekybines svarstykles geriausia rinktis?

Prieš įsigyjant prekybines svarstykles, apsvarstykite kokiomis sąlygomis su svarstyklėmis dirbsite. Jeigu darbas vyks nešildomose patalpose, patariama rinktis svarstykles, kurios gali dirbti minusinės temperatūros sąlygomis.

Jeigu prekiaujate „premium“ klasės produktai, prekybinių svarstyklių išvaizda irgi yra svarbi. Jos gali būti įvairių spalvų ir skirtingo korpuso medžiagiškumo. Šiuolaikinės svarstyklės dažniausiai gaminamos kompaktiško, minimalistinio dizaino, pritaikomo įvairiose naudojimo vietose. Jeigu sveriami produktai yra didesnių gabaritų, tada daugiau dėmesio patariama kreipti ne į prekybinių svarstyklių išvaizdą, o į jų funkcionalumą.

Prekybinės svarstyklės dažniausiai būna vieno intervalo arba multi-intervalinės. Maksimali apkrova apie 30 kg. Svėrimo padala gali svyruoti iki 10 g.

Naujausios prekybinės svarstyklės turi ilgaamžę ličio jonų bateriją ir ji gali išlikti gyvybinga iki vieno mėnesio. Jeigu prekybinės svarstyklės nėra pajungtos į maitinimą, kai jomis nesinaudojama, jos automatiškai persijungia į „miego“ režimą. Dauguma svarstyklių būna pritaikytos darbui lauke, tik reikia atkreipti dėmesį, kad jų darbinė temperatūra galėtų būti minusinė. Tai užtikrins jų universalumą ir prisitaikymą prie įvairių naudojimo galimybių.

 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.