Kaip pasirinkti tinkamą oro kondicionierių?

Vasarai užklupus mes dažnai norime gaivos savo namuose, o vasarai pasibaigus – malonios šilumos. Savo namuose norime jaustis komfortiškai, išvengti tvankių vasaros dienų, o rudenį grįžti į jaukius ir šiltus namus. Išeitis tam – oro kondicionierius, kuris vasarą maloniai gaivina nuo tvankaus vasariško karščio, o rudenį šildo nuo žvarbių vėjų. Tačiau kaip tinkamai išsirinkti kondicionierių, kuris namus paverstų komfortiška zona?

Oro kondicionierius – pagal poreikį

Renkantis oro kondicionierių visų pirma reikia gerai apgalvoti savo poreikius. Kondicionierių tipų yra įvairių – jie skirias ne tik savo dizainu, forma, dydžiu, tačiau ir kaina bei tam tikromis savybėmis. Norint išsirinkti tinkamiausią kondicionierių savo namams, reikia apsvarstyti keletą dalykų.

Patalpa, kurioje bus naudojamas kondicionierius

Apsvarstykite kokio ploto patalpai bus reikalingas kondicionierius, ar jo reikės visų namų plotui, ar vienam kambariui, biurui ar kitai patalpai.

Žmonių, esančių patalpoje kiekis

Jeigu kondicionierių norite įsirengti biure, tiksliai apgalvokite kiek toje patalpoje dirba ar apsilanko žmonių. Tas pats galioja ir namuose – kiek žmonių bus patalpoje, kurią vėsinsite ar šildysite kondicionieriaus pagalba.

Vėsinimui ir šildymui

Kondicionierių pasirinkimas itin platus, tad šiuo metu galite išsirinkti ne tik patalpas vėsinantį oro kondicionierių, tačiau ir šildantį. Tai ypač pravartu vėsioms ir žvarbioms rudenio dienoms, kuomet šildymas dar pakankamai nesušildo namų, o jaukumo ir šilumos taip trūksta.

Atsakius į šiuos klausimus, nuspręskite ir kitus ne mažiau svarbius dalykus. Rinkitės tik patikimą gamintoją, pasitarkite su specialistais dėl jums tinkamiausių techninių savybių, priimtiniausio tvirtinimo būdo, valdymo ir kitų niuansų. Investicija į kokybišką oro kondicionierių atsipirks ne tik dėl sumažėjusių išlaidų, bet ir dėl maksimalaus komforto jausmo, kuris ne mažiau svarbus nei minimalios išlaidos.

 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.