Kategorijos

Kaip pasiruošti dantų implantacijos procedūrai?

Dantų implantaciją sudaro keletas svarbių procedūrų, atliekamų per kelis mėnesius. Kai kurie iš šių apsilankymų pas odontologą skiriami burnos, tad pacientas turi tinkamai pasiruošti, norint užtikrinti sėkmingą gydymo eigą ir rezultatą.

Maži pasiruošimo žingsniai padės paruošti kūną procedūroms, o kiti apsaugoti dantis ir dantenas siekiant saugiai ir tinkamai pasveikti po burnos operacijų.

Pateikiame jums keletą patarimų, kurie padės jums tinkamai pasiruošti dantų implantacijai ir užtikrinti sėkmingą gydymą. Žemiau pateikiamos tik bendrinė rekomendacijos – daugiau naudingos informacijos apie dantų implantavimą rasite čia.

Apsilankykite pas odontologą nuodugniam burnos sveikatos patikrinimui

Išsamus patikrinimas padeda odontologui įvertinti paciento būklę prieš dantų implantaciją. Ši informacija leidžia odontologui sukurti tinkamiausią, individualų gydymo planą, arba laiku atšaukti gydymą dėl burnos sveikatos problemų.Odontologas apžiūri pacientą, atlieka rentgeno nuotraukas, bei patikrina paciento medicininius dokumentus. Tolimesni danties implantacijos gydymo procesai priklauso bei gali kisti dėl šios informacijos:

  • Jei nustatoma, kad paciento imuninė sistema yra silpna ar nuslopinta, odontologas skiria antibiotikus prieš kiekvieną burnos operaciją ir po jos.
  • Jei pacientas yra alergiškas kokiai nors anestezijos ar dantų gydymo medžiagai, odontologas naudoja pritaiko tinkamas alternatyvas.
  • Jei pacientas vartoja vaistus, kurie galėtų sąveikauti su anestetiku arba paveikti dantų implantų operacijas, odontologas pakoreguoja gydymo planą.
  • Jei reikia paruošti pažeistą paciento žandikaulį, odontologas atliks kaulų transplantaciją ar žandikaulio pertvarkymą pagal gydymo planą.
  • Jei pacientas yra visiškai sveikas, odontologas gali įstatyti implantą ir atramą per vieną operaciją. Kai kuriais atvejais odontologas gali pritaikyti pagamintą vainiką kartu su implantu ir atrama vienos procedūros metu.

Remdamasis paciento būklės vertinimo rezultatais, odontologas suformuluos gydymą, kuris atitiks paciento poreikius. Gydytojas pateiks pacientui gydymo planą ir padės pacientui pasirengti kiekvienai procedūrai.

Planuokite laiką ir pasiruoškite burnos priežiūrai po procedūros

Po kiekvienos procedūros galite jausti skausmą ar patinimą, todėl turėsite pailsėti ir pasveikti. Prieš kiekvieną operaciją turėtumėte skirti sau kelias laisvas dienas ir sukurti tinkamas aplinkybes gydymo procesui:

  • Minkštas, lengvai kramtomas maistas ir vaistai nuo skausmo
  • Du laisvadieniai nuo darbo ir socialinės veiklos
  • Lengvas vienos savaitės grafikas po burnos operacijos
  • Pertrauka nuo sporto ir mankštos
  • Pirmas dvi dienas po procedūrų pasirūpinimas vaikų priežiūra ar pagalba namuose

Pasiruošimas turi įtakos rezultatui

Tai, kaip jūs pasirūpinsite savimi prieš ir po kiekvienos procedūros, turės įtakos tam, kaip greitai ir gerai pasveiksite. Nors tinkamas pasiruošimas iš pirmo žvilgsnio atrodo sudėtingas, odontologas padės jums sukurti tinkamiausias sąlygas jūsų individualiam gydymui.

Dantų implantacija yra pats efektyviausias prarastos danties šaknies atkūrimo būdas. Tinkamai paruošus pacientą bei sudarius individualų gydymo planą, titaninis implantas pakeičia šaknį, apsaugo žandikaulį ir atkuria optimalią burnos būklę ir funkcionalumą. Tinkamai pasiruoškite implantacijai ir džiaugsitės rezultatais visą likusį gyvenimą.

Naujausi straipsniai

reikia hostingo?

Comments

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *