Kategorijos

Kaip pasiruošti – kalėdinė fotosesija šeimai, pataria „Tavofotosesija.lt“

Dauguma kalėdinių fotosesijų įvyksta lapkričio mėnesį. Rezervavus fotosesijos laiką ir datą, rekomenduojame suplanuoti ir keletą svarbių fotosesijai elementų, kurie pagerintų Jūsų nuotraukų kokybę, palengvintų fotografo užduotį.

Kalėdinių fotosesijų šeimai paslaugą teikianti „Tavofotosesija.lt“ komanda (www.tavofotosesija.lt) pataria, į ką atkreipti dėmesį.

  1. Koks yra Jūsų fotosesijos tikslas, tikslai

Dažniausiai vienai šeimai studijoje skiriama iki 45 minučių laiko. Tai nėra ilgas laiko tarpas, todėl būtina su fotografu iki fotosesijos aptarti:

  • Kokie yra Jūsų lūkesčiai – moters, vyro, vaikų – jie gali būti skirtingi. Kadangi „Tavofotosesija.lt“ fotosesijos vyksta universaliose studijoje – tiek kalėdinės dekoracijos, tiek ir įprastos – Jūs galite pasidaryti keletą portretinių nuotraukų, tinkamų naudoti versle, ar kitoms reikmėms.
  • Savo lūkesčius fotografui pateikite likus bent keletui dienų iki susitikimo, kad būtų galima tinkamai pasiruošti, gautumėte maksimalų rezultatą.
  • Dažniausiai fotografai rekomenduoja keletą kartų persirengti, apgalvokite, kokios spalvos geriausiai dera su studijoje esančiomis spalvomis. Galite pasitarti su fotografe ar asmeniu, kuris administruoja fotosesijas. Jei yra daiktai, kuriuos norite atsinešti į fotosesiją, informuokite apie tai.
  • Fotosesijos su mažamečiais vaikais – daugiausiai kelia susirūpinimą tėveliams. O visai be reikalo! Kalėdinės šeimos fotosesijos šeimai „Tavofotosesija.lt“  komanda Jūsų mažyliams suteiks galimybę laisvai judėti erdvioje studijoje, fotografavimo metu vaikai jaučiasi gerai, nebijo objektyvo, patyrusi fotografė moka juos pralinksminti vis pakalbindama. Galbūt galite pasirūpinti mylimu mažylio žaisliuku, kuris ramintų, kol mažylis apsipras su studija.
  • Fotosesija su augintiniais? O taip! Studijoje galima būti su gyvūnais. Tik apie tai informuokite fotografą.
  • Profesionalus makiažas fotosesijų metu yra rekomenduojamas. Jei neplanuojate makiažo pas visažistą, pasidažykite pati, tačiau šiek tiek ryškiau nei kasdieną. Galbūt akis praveskite pieštuku, ar pasirinkite ryškesnius lūpų dažus.

Svarbiausią dieną prieš fotosesiją, stenkitės pailsėti, aptarkite eigą su vaikais, pasiruoškite emociškai. Geriausia, jei pavykstą tą dieną praleisti be įtemptų darbų, su kuo paprastesne rutina.

Laukiame Jūsų „Tavofotosesija“ kalėdinėse šeimos fotosesijoje Kaune, visą informaciją apie mus rasite www.tavofotosesija.lt

Naujausi straipsniai

reikia hostingo?

Comments

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *