Kategorijos

Kaip pasiruošti rugsėjo 1-ąjai?

Artėjant mokslo metų pradžiai kiekvienas permokėlis nekantrauja įsigyti kuo didesnę ir margesnę kuprinę, penalą su mėgstamiausiais filmo herojais. Kartu su vaiku sudarykite reikalingų mokyklinių priemonių sąrašą. https://www.officeday.lt/mokyklines-prekes/. Kad vaikas augtų su taisyklinga laikysena ir nežalotų stuburo, pageidautina, kad kuprinė būtų ortopedinė. Kuprinės petnešos turi būti plačios, minkštos, būtinai reguliuojamos.

Spalvoti pieštukai ir flomasteriai

Pirmaklasio penale turi būti piešimui skirtos priemonės t. y. spalvoti pieštukai ir flomasteriai. Tinkamiausias pasirinkimas būtų: 12 spalvotų pieštukų ir 24 spalvų flomasteriai. Jei turite galimybę, nepirkite pigiausių piešimo priemonių, nes prastos kokybės spalvoti lūžinės ir drožiant, ir piešiant. Pigūs flomasteriai pieš vos kelis kartus. Už kokybiškas priemones sumokėsite brangiau, bet jos tarnaus ilgiau, vaikui naudotis jomis bus kur kas patogiau.

Sąsiuviniai

Pirmokui reikia dešimties sąsiuvinių: penki langeliais skirti matematikai ir penki linijoms, skirti lietuvių kalbai. Gerai, kad sąsiuviniai būtų kietesniais viršeliais, užapvalintais kampais, matytųsi ryškios linijos, pageidautina su vidinėm ir išorinėm paraštėm, sąsiuvinių popierius popierius turi nepersigerti.

Dailei- akvarėlė, guašas, teptukai

Dailės pamokėlėms bus reikalinga akvarėlė bei guašas. Reikės įsigyti 3-6 teptukus, geriausiai pagamintiems iš nnatūralaus plauko.

Popierius

Nemažai priemonių reikės dailės ir darbelių pamokom: popieriaus, dažų, teptukų, priemonių lipdymui ir kt. Taip pat reikės spalvoto kartono. Popierius reikalingas vienpusis spalvotas ir dvipusis spalvotas.

Kokybiškas poilsis mokiniui

Grynas oras, sportas ir miegas- štai ką reiškia kokybiškas poilsis. Prasidėjus mokslo metams, kol orai palankūs reikia išnaudoti kiekvieną progą pabūti lauke: sportuoti, žaisti, turiningai leisti savaitgalius.

Visavertė mityba

Augančiam ir daug besimokančiam organizmui sustiprėti padeda B grupės vitaminai, mineralinės medžiagos iš kurių svarbiausias yra kalcis, kalis, magnis- jie dalyvauja viso organizmo medžiagų apytakoje. Todėl ypač svarbi visavertė, taisyklinga mityba. Mitybos įpročiai privalo būti formuojami ankstyvoje vaikystėje. Pratintis maitintis sveikais ir lietuviškais produktais turi ne tik vaikas, bet ir tėvai, o pripratimas turi ateiti ne per vieną dieną. Nepirkite saldumynų, atsisakykite miltinių bandelių ir gazuotų saldžių gėrimų.

Naujausi straipsniai

Comments

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *