Kaip pasirūpinti sofos švara?

              Sofa yra vienas dažniausiai naudojamų baldų namuose. Jis ištveria didelį nusidėvėjimą; jis taip pat yra skysčių išsiliejimo, maisto dalelių, kūno aliejų, naminių gyvūnėlių pleiskanų, patalpų teršalų ir kt. Kadangi šiuo metu neįmanoma profesionaliai išvalyti sofos, siūlome keletą „pasidaryk pats“ būdų, kaip išlaikyti jos švarą. Apsaugokite dangteliu. Apsaugokite savo sofas slankiojančiais užvalkalais arba skalbiniais, sofos užtiesalas turėtų būti pagamintais iš plaunamų audinių. Tai apsaugos nuo dėmių ir išsiliejimo, ypač jei gabalas apmuštas šviesiais audiniais. Įsitikinkite, kad medžiaginio užvalkalo spalva ir raštas atitinka bendrą kambario dekorą. Taip pat nelaikykite sofos arti lango, kad apsaugotumėte apmušalus nuo išblukimo dėl ilgalaikio saulės spindulių poveikio.

               Naudokite dulkių siurblį. Dulkių siurblys idealiai tinka įprastam valymui, nes pašalina dulkes, dulkių erkutes, alergenus ir naminių gyvūnėlių pleiskanas. Naudokite dulkių siurblio apmušalų priedus valydami sofos sėdynes ir sofos pagrindą, o ilgą ir siaurą priedą galite naudoti įtrūkimams ir kampams valyti. Taip pat galite ant sofos gausiai pabarstyti kepimo miltelių ir palikti kelioms valandoms prieš valydami sofą dulkių siurbliu. Tai padeda pašalinti bakterijas ir drėgmę iš sofos. Naudokite pūkelių volelį. Jei namuose turite naminių gyvūnėlių, išvalykite sofą pūkų voleliu, kad pakeltumėte ir sulaikytumėte naminių gyvūnėlių plaukus, kurių negalima pašalinti dulkių siurbliu.

               Pūkuoti sėdynes. Reguliariai apverskite ir purenkite pagalvėles ir sėdynes, kad jos išliktų tvirtos ir išlaikytų sofos formą. Šis procesas taip pat užtikrins, kad vidinė sėdynių užpildymo medžiaga nesikauptų vienoje vietoje. Nesėdėkite ant apmuštų porankių, kitaip užpildymo medžiaga taps plokščia ir praras savo formą. Kai tik dėl maisto ar skysčio išsiliejimo atsiranda dėmių, nedelsdami nuvalykite jas drėgna šluoste, suvilgyta šiltame muiluotame tirpale, o po to sausai nuvalykite. Norėdami pašalinti sunkiai įveikiamas dėmes, ant sofos užpurkškite komercinio audinio arba odos valiklio ir nuvalykite jį vietoje.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.