Kategorijos

Kaip paversti savo produktą matomu?

Prekės ženklai yra įmonės asmenybė, nesvarbu, ar tai plataus vartojimo prekė, kaip soda, ar profesionali paslauga, pvz., buhalterija. Emocijas, vaizdus ir asociacijas, kurias žmogus sieja su ta įmone, paprastai gerai apgalvojo ir suplanavo žmonių komanda. Įmonės siekia teigiamų asociacijų su savo įmone ir išleidžia daug pinigų, kad tai įvyktų. Populiarus pavyzdys būtų kokakolos kalėdiniai baltieji lokiai. Jie nori, kad galvotumėte apie kokakolą, kai galvojate apie linksmus Kalėdų prisiminimus, todėl norite įtraukti kokakolą kiekvieną atostogų sezoną… arba dar geriau, kai patiriate teigiamą patirtį.

Profesionalių paslaugų prekės ženklai gali šiek tiek skirtis nuo plataus vartojimo prekių, nes paprastai kuriate prekės ženklą pagal savo patirtį, o ne produktą. Norite, kad jūsų prekės ženklas parodytų jūsų įmonę kaip pajėgią ir patikimą – ir geriausią šioje srityje už jūsų teikiamas paslaugas.

Pirmasis žingsnis kuriant profesionalų prekės ženklą yra išsiaiškinti, kur jūsų žinios užpildo spragą rinkoje. Rinkos tyrimų atlikimas padės atskleisti spragas. Užduokite klausimus – sužinokite iš savo tikslinių klientų, ko jie ieško iš paslaugų teikėjo.

Kalbėdami su tiksliniais klientais ir net paklausdami potencialių klientų, kurie nusprendė nesamdyti jūsų įmonės, galite sužinoti daug informacijos. Rasite atsakymus į tai, kokio tipo paslaugų jiems reikia, ko jie ieško samdydami, nutraukę sandorius, kodėl jie pasirinko tam tikrą įmonę ir kt. Tai padės patobulinti prekės ženklą ir pristatyti paslaugų lygį bei pasiūlymus, kurių jie ieško.

Sužinoję, ko nori ir ko reikia klientams, galite pažvelgti į savo konkurentus ir pamatyti, kur jie nusileidžia. Užpildykite spragą to, ko klientas nori ir ko šiuo metu neteikia konkurentai.

Nustatę spragas ir išskyrę galimybes, galite kurti savo prekės ženklą remdamiesi šiais požymiais ir tapti žinomi dėl to, ko reikia potencialiems klientams.

Iškilusiais klausimais, visada galite kreiptis į printela.lt

Naujausi straipsniai

Comments

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *