Kategorijos

Kaip rengtis darbe – elementarios taisyklės

suknelėDarbo vieta nėra mados podiumas, tad į išsipusčiusią merginą kolegos niekada nežiūrės rimtai. Tačiau tai nereiškia, jog norint atrodyti solidžiai ir pelnyti pagarbą reikia vilktis juodos spalvos griežtą kostiumėlį su sijonu iki kelių bei baltą palaidinę gerai iškrakmolyta apykakle. Aukštosios mados tendencijos braunasi ir į dalykinį stilių, tad moteris gali atrodyti stilingai ir darbo vietoje. Visgi, reikėtų paklusti kelioms elementarioms dalykinės aprangos taisyklėms.

 

Kokybiški drabužiai moterims ir aksesuarai

Labai svarbu, jog rūbai, kuriuos vilkime darbe būtų kokybiški, švarūs, nesuplyšę ir neapskurę. Įgudusi akis pastebi, jog paprasčiausias švarkelis yra iš itin kokybiškos medžiagos, o tai leidžia stebėtojui iš šalies suprasti, jog jūs savimi rūpinatės ir mokate atskirti kokybę.

Geriau turėkite vienus odinius batelius, tačiau pagamintus iš kokybiškos odos. Pirmenybė kokybei, o ne dekorui. Lygiai tas pats pasakytina apie odinį diržą. Beje, net jei jums ir nekrenta nuo klubų kelnės, vertėtų įsigyti diržą – tai prideda solidumo. Beje, diržo spalvą derinkite prie batelių ir rankinės spalvos.

Papuošalams būkite itin išranki. Geriau mažiau, bet kokybiškesnių. Prie darbo aprangos derinkite auksą, sidabrą, o ne pigius blizgučius.

Tinkamas dydis

Darbe praleidžiame didžiąją dienos dalį, tad reikia rinktis rūbus, kurie būtų patogūs. Juk nesinori kaskart einant pasidaryti kavos timpčioti kylantį sijoną ar vis įtraukti pilvą, kad neišlakstytų palaidinės sagos. Vilkėkite savo dydžio rūbus, nesirinkite nepatogių, aptemptų ar pernelyg didelių kabančių rūbų.

Venkite provokuoti

Rekomenduojama dalykinė apranga biure – švarko ir kelnių arba sijono kostiumėlis. Sijonas turėtų būti iki kelių arba ne daugiau nei 10 cm virš kelių. Palaidinę rinkitės uždaresnę, jos iškirptė neturėtų būti gili. Darbo aplinkoje reikėtų vengti vilkėti aptemptus ar pečius, nugarą ar pilvą apnuoginančiais drabužiais. Nenorinčioms vilkėti kostiumėlio, galima rinktis griežto kirpimo suknelę bei derinti ją su švarku.

Naujausi straipsniai

reikia hostingo?

Comments

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *