Kategorijos

Kaip saugiai transportuoti dviračius?

Važiuojant į kelionę ar atostogauti, dažnai norisi apžiūrėti naujas vietoves bei apylinkes, ta galimybės visur apkeliauti automobiliu. Tuomet labai patogu su savimi vežtis dviratį, su kuriuo ne tik aplankysite dėmesio vertus objektus, bet ir itin aktyviai praleisite savo laisvalaikį. Tam, kad būtų galima nusigabenti saugiai savo dviratį į norimą vietą yra reikalingi dviračių laikikliai.

Jie gali būti lengvai montuojami tiek ant mašinos stogo skersinių, tiek ant bagažinės ar ant kablio/gręžulo. Jų pagalba galėsite sutalpinti kompaktiškai net keturis dviračius. Taigi šeima, turinti du vaikus, gali drąsiai į savo atostogų planus įtraukti ir pažintines keliones dviračiais.

Žinomų gamintojų dviračių laikikliai yra pagaminti iš aukščiausios kokybės medžiagų, todėl pasižymi patvarumu ir atitinka visus saugumo reikalavimus. Prieš paleidžiant šiuos gaminius į rinką, jie yra testuojami, išbandomi skirtingomis temperatūromis, taip pat tikrinamas ir atsparumas korozijai.

Patys populiariausi dviračių laikikliai yra tie, kurie tvirtinami ant automobilio galo arba automobilio kablio. Jų dizainas yra universalus ir lengvai pritaikomas bet kurios rūšies ir markės automobiliui. Naudojantis dviračių laikikliais, galėsite ne tik saugiai gabenti dviračius, bet ir kitą aktyvaus sporto inventorių.

Dviračių laikiklių kaina priklauso nuo dviračių laikiklių modelio, komplektacijos ir montavimo tipo. Tam, kad būtume tikri dėl savo pasirinkimo, pasitikslinkite ar jūsų išsirinkti dviračių laikikliai yra tinkami jūsų automobilio modeliui.

Geriausia apie dviračių laikiklius teirautis ten, kur prekiaujama žinomų gamintojų, aukštos kokybės dviračiais, jų aksesuarais ir priedais. Tuomet patyrę konsultantai ne tik profesionaliai patars, kurie dviračių laikikliai labiausiai tiktų ant jūsų mašinos modelių, parodytų, kaip juos tvirtinti ir pademonstruotų kaip ant laikiklio pritvirtinti dviračius.

Naujausi straipsniai

reikia hostingo?

Comments

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *