Kategorijos

Kaip susikomplektuoti miegamojo baldus?

Miegamojo baldų pasirinkimą lemia šios patalpos funkcinė paskirtis. Tradiciniu požiūriu miegamasis yra poilsio ir miego kambarys. Tačiau modernus miegamasis, be to, kaip vieta gali būti naudojamas mokymuisi, darbui, pomėgiams ir kitiems tikslams. Kartais miegamajame įrengiama vaikiška lovelė, darbo stalas ar moteriškas tualetinis staliukas. Šio kambario dekoras visada yra individualus, kaip ir kiekviena šeima yra individuali.

Nepaisant stiliaus ir išplanavimo pasirinkimo laisvės, miegamajame visada yra daiktų, specialiai sukurtų šiam kambariui. Jo apstatymas neįsivaizduojamas be komodos su stalčiais ar spintos daiktams susidėti, staliuko, kėdės ar pufo.

Kambario matmenys daro didelę įtaką baldų skaičiaus pasirinkimui. Kartais, norėdama išlaikyti pakankamai laisvos erdvės miegamajame, šeima yra priversta atsisakyti masyvios spintos, pakeičiant ją kompaktiškesniu analogu ar komoda.

Komoda su stalčiais yra vienas iš pagrindinių komodos pranašumų, palyginti su nišomis ir lentynomis. Stalčius galite užpildyti iki kraštų nuo patalynės iki smulkmenų ir nebijoti, kad daiktai iškris vos ištrauksite stalčių. Viskas liks savo vietose ir bus tobula tvarka. Komodos dizainas itin sėkmingas, todėl galima naudingai išnaudoti kiekvieną jos ploto kvadratinį centimetrą. Didelė talpa ir didelis stalčių funkcionalumas padeda tinkamai organizuoti sandėliavimo sistemą.

Prieš pradedant įgyvendinti miegamojo idėjas, patariame atsižvelgti į kai kuriuos veiksnius, kurie turės įtakos galutiniam rezultatui.

  • Stilius. Įvairios interjero sritys pasižymi savo asortimentu ir baldų išvaizda. Jei jau apsisprendėte dėl bendro kambarių stiliaus, to paties stiliaus miegamojo kambario pasirinkimas padės jums pasirinkti baldus ir jų išdėstymą.
  • Spalvos. Mažame kambaryje geriausia rinktis pastelines ir raminančias spalvas. Per daug tamsios spalvos mažą erdvę dar labiau sumažina ir atvirkščiai.
  • Apšvietimas. Tamsių ir sodrių spalvų miegamasis turi būti pakankamai apšviestas. Nereikėtų pamiršti apie plotą: jei kambaryje telpa tik lova ir komoda, net ir esant pakankamam apšvietimui, nereikėtų piktnaudžiauti tamsiais tonais.

Naujausi straipsniai

reikia hostingo?

Comments

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *