Kategorijos

Mąstote kaip susikurti blogą, kuriame kasdien galėtumėte viešai dalintis savo mintimis ar pastebėjimais apie aktualiausius pasaulio įvykius? O galbūt blogas jums reikalingas siekiant pasidalinti savo pomėgiais? Jį suskurti nėra sudėtinga. Tam reikia vos kelių minučių. Aišku, visiškai žaliems tai atrodys neįmanoma, tačiau reikia pabrėžti, kad internete informacijos yra itin daug, o svarbiausia yra ją tinkamai atsirūšiuoti. Tiesa, vertėtų žinoti ir tai, kad norint suskurti blogą, kuris neatrodytų šabloniškai, teks išleisti ir šiek tiek pinigų. Viską, be abejo, galite daryti ir naudojant nemokamus įrankius, tačiau turėkite galvoje, kad nuo jų ir būsite priklausomi.

Kaip susikurti blogą už pinigus?

Jums pirmiausia reikėtų susirasti serverio ar hostingo paslaugų teikėją. Matote, serveryje ar hostinge bus laikomas jūsų blogas. Pačioje pradžioje siūloma naudotis shared hostingu, nes privatūs serveriai yra skirti kiek labiau pažengusiems. Pasidomėkite kurie hostingo paslaugų tiekėjai šiuo metu yra geriausi. Be abejo, reikėtų bent jau šiek tiek tais hostingo paslaugų teikėjais ir pasidomėti, nes juk nenorėtumėte mokėti pinigus už itin dažnai stringantį blogą?

Blogą susikurti nėra sunku, nes vis dėlto – kai kurie hostingo tiekėjai gali pasiūlyti ir specialius įrankius, kurie padės pajungti vieną iš daugelio turinio valdymo sistemų. Labiausiai siūloma rinktis WordPress turinio valdymo sistemą, nes ji labai patogi dalintis įvairiausiais tekstiniais įrašais bei nuotraukomis. Šią turinio valdymo sistemą, naudojantis specialiu įrankiu, galima įsidiegti vos per porą minučių. Kaip tai padaryti – informaciją dažniausiai pateikia hostingo tiekėjai.

Kas liečia hostingą, tai turkite galvoje, kad nemokamus naudoti yra pavojinga, nes jūs nebūsite garantuoti, kad jūsų blogas visuomet veiks tinkamai. Geriausia būtų negailėti poros eurų per mėnesį. Užsisakius hostingą, jums bus atsiųsta visa informacija apie prisijungimus prie valdymo skydo. Tada liks pasinaudoti minėtais siūlomais įrankiais ir tiek.

Kaip susikurti blogą jūs galite sužinoti ir iš vaizdinės medžiagos

Naudojantis tokiomis vaizdo platformomis kaip YouTube, jūs galite nesunkiai susikurti blogą naudojant kurią nors turinio valdymo sistemą. Tiesiog vadovaukitės nurodytais žingsniais ir tiek.

Naujausi straipsniai

reikia hostingo?

Comments

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *