Warning: Attempt to read property "roles" on bool in /home/carrentm/domains/straipsniukatalogas.eu/public_html/wp-content/plugins/wp-user-frontend/wpuf-functions.php on line 4663

Warning: Attempt to read property "roles" on bool in /home/carrentm/domains/straipsniukatalogas.eu/public_html/wp-content/plugins/wp-user-frontend/wpuf-functions.php on line 4663
Kaip susirasti savo svajonių darbą? - StraipsniuKatalogas.eu

Kategorijos

Kaip susirasti savo svajonių darbą?

Visi nori dirbti svajonių darbą. Bėda ta, kad dalis žmonių tiesiog patys nežino koks galėtų būti jų svajonių darbas, o kita dalis žino, bet nesugeba jo gauti. O jei nesugebi gauti savo svajonių darbo, laikas susimąstyti – galbūt darai kažką ne taip? Pateikiame jums keletą patarimų, kurie, tikimės, nuties kelią jūsų svajonės link.

Medžiokite darbo skelbimus

Šiais laikais labai paprasta sekti darbo rinką. Jei žinote, kokioje srityje norite dirbti, greičiausiai turite ir savo kompanijas favorites. Nemokami darbo skelbimai internete traukia akį, tačiau nieko neprarasite jei visus savo geidžiamus darbdavius imsite sekti ir socialiniuose tinkluose. Nemažai kompanijų šiandien apie ieškomus darbuotojus pirmiausiai paskelbia būtent tokiuose socialiniuose tinkluose kaip Facebook. Sekdamas srautą vienas pirmųjų pastebėsite informaciją apie naują darbo vietą, tad nieko nelaukite ir pulkite!

Nenuobodus gyvenimo aprašymas

Jei savo ateitį matote ne tik stovint prie gamyklos konvejerio, rekomenduotume susikurti tikrai stilingą gyvenimo aprašymą. Nevenkite minimaliai stilizuoti savo CV, kad šis patrauktų darbdavio dėmesį. Tiesa, nepersistenkite ir neužgoškite to, kas svarbiausia – informacijos apie savo darbo patirtį ir įgūdžius. Gyvenimo aprašyme akcentuokite tik stipriausias savo savybes.

Motyvacinio laiško svarba

Jokiu būdu nedarykite tokios klaidos, kai susikūręs vieną universalų motyvacinį laišką siunčiate jį visiems darbdaviams iš eilės. Taip, šabloną turėti galite, tačiau būtinai jį koreguokite atsižvelgdami į tai, kokiai kompanijai rašote ir kokius reikalavimus ji kelia. Motyvacinis laiškas gali labai daug pasakyti apie kandidato požiūrį į darbdavį, tad nenorėkite, kad darbdavys pamanytų, jog jis jūsų prioritetų sąraše tėra vienas iš daugelio.

Tvarkingi profiliai socialiniuose tinkluose

Siųsdami savo CV net neabejokite, kad darbdavys tikrai patikrins jūsų vardą ir pavardę interneto paieškoje. Ir ką pirmiausiai jis ras? Greičiausiai jūsų profilius socialiniuose tinkluose. Pasistenkite, kad viešai prieinamame profilyje nebūtų jūsų nuotraukų iš savaitgalio vakarėlio arba nuorodų į kvailokus interneto testus, kurių metu galite sužinoti į kokią įžymybę jūs panašus. Na, o jeigu nenorite viso to šalinti iš savo paskyros, tai bent nustatykite, kad šie duomenys būtų privatūs.

Darbo pokalbis

Svarbiausia darbo pokalbio metu – nesijaudinkite. Jūs atėjote ne į egzaminą, kuriam nesiruošėte, jūs atėjote kandidatuoti į darbo vietą, kuriai esate sutvertas. Atminkite tai ir sėkmės naujame darbe!

 

Naujausi straipsniai

reikia hostingo?

Comments

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *