Kaip sutaupyti automobiliui?

Vienam Lietuvos gyventojui tenka beveik du automobiliai. Pagal šį rodiklį gali atrodyti, kad esame išties turtinga tauta, tačiau tiesa yra ta, kad automobilių parkas mūsų šalyje yra labai senas ir tik keliolika procentų šalies gyventojų važinėja su naujomis ir apynaujėmis mašinomis. Jei esate studentas ar šeima su vidutinėmis pajamomis, jums įsigyti automobilį nėra paprasta, tad niekur nedingsite – teks taupyti. Ar žinote kaip reikia teisingai taupyti? Pateksime jums pagrindines taisykles kurių turėtumėte laikytis jei norite pinigus automobiliui sutaupyti greičiau.

Nustatykite automobilio kainą

Pagal dabartines savo pajamas nustatykite kokios vertės automobilį galėtumėte įsigyti. Nesvajokite ir nefantazuokite, vertinkite savo galimybes realiai, neatmeskite galimybės, kad galite ir netekti darbo, o susiklosčius palankioms aplinkybėms, gauti geresnį darbą su didesniu atlyginimu. Niekuomet nesilaikykite optimistiškiausio scenarijaus nes tai pavojinga. Nustačius automobilio vertą, kitas žingsnis, kokio dydžio sumą galėtumėte atidėti taupymui ir tik tuomet kai didžioji dalis tos sumos būtų surinkta, galėtumėte pasinaudoti paskola automobiliui .

Drausmė taupant

Pradedant taupyti automobiliui, peržiūrėkie visas savo mėnesines išlaidas, galbūt naudojatės tam tikromis paslaugomis ar perkates rekes kurių galėtumėte atsisakyti vardan automobilio. Tai būtų pirmas indėlis į automobilio taupymo planą. Kad tą pavyktų padaryti sėkmingai, pinigus skirtus taupymui reikia laikyti atskirai, nes 90proc. Žmonių paaro klaidą imdami leisti šias santaupas kasdieniniams reikalams. Taip taupymas tampas ilgas procesas arba išvis neįgyvendinamas. Taupymą reikia suvokti kaip pareigą kurią turite atlikti reguliariai ir nustatytos sumos jokiu būdu nemažinti, geriau tik padidinti.

Ieškokite naujų būdų užsidirbti

Taupant automobilį žmonės masto vienodai. Šiek tiek pataupysiu, paimsiu paskolą, dar gausiu pinigų už savo seną automobilį. Tai yra pasyvūs pinigų gavimo būdai. Jei norite sutaupyti naujesniam automobiliui, reikia tiesiog stengtis uždirbti daugiau. Ieškoti papildomos veiklos po darbo, naktimis savaitgalaliais. Tokiu būdų uždirbti 200-500 eurų per mėnesį papildys jūsų taupyklę labai ženkliai ir galbūt nereikės net skolintis. Pabaigai turime ir vieną specialų patarimą vyrams. Suskaičiuokite kiek per mėnesį išleidžiate rūkalams ir alokoholiniams gėrimams. Ar nenorėtumėte šių pinigų skirti automobiliui?

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.