Kategorijos

Kaip sutaupyti perkant padangas?

Investicijos į automobilį anksčiau ar vėliau apima galimų gedimų taisymą, alyvos keitimą ir sezoninių padangų pirkimą. Padangų derinimas pagal sezoną ir besikeičiančios oro sąlygos daugeliui vairuotojų vis dar suteikia daug išlaidų.

Žiemą mes kovojame su labai skirtingomis oro sąlygomis: nuo stipraus šalčio iki stipraus sniego. Aišku viena – jei norime jaustis saugiai ir patogiai vairuodami, investuoti į žiemines padangas būtina. Taigi ką daryti, norint nusipirkti žiemines padangas, bet ne per brangiai investuoti?

Premium ar ekonominė klasė?

Kai kurie iš mūsų gali būti įsitikinę, kad geriausias sprendimas yra pirkti prastesnes padangas. Didelių kainų neprimetantys gamintojai turi ir padangas, kurios vertos dėmesio, ypač jei mūsų vairavimas nėra labai reiklus ir įmantrus. Žmonės, keliaujantys nedideliais ir paprastai tokiais pačiais atstumais, miesto keliais ar mažų lengvųjų automobilių savininkai neturi arba net neturėtų investuoti į brangias aukščiausios klasės padangas, nes neišnaudos padangų galimybių.

Restauruotos padangos

Vienas iš būdų norint sutaupyti būtų naudotų ar restauruotų padangų pirkimas. Abiem atvejais galite rasti daug šio pasirinkimo šalininkų ir priešininkų. Naudotos padangos visada yra prieštaringos, nes perkant padangas, pagamintas iš vadinamųjų „Second hand“ – turime būti tikri, kad investicija atsipirks. Taigi geriausia pirkti aukščiausios klasės gamintojų siūlomus modelius. Paprastai šios padangos yra patvaresnės ir, jei yra geros būklės, jos mums tarnaus kelis sezonus.

Niekada nepirkite padangų, turinčių matomų mechaninių pažeidimų požymių. Bet kokie įtrūkimai ar anksčiau užtaisytos skylės padidina pavojingo vairavimo riziką, todėl vietoj santaupų mus lydės nerimo jausmas. Restauruotos padangos – tai būdas gauti geros kokybės padangas, kurių būklė yra atnaujinta.

Apsipirkite … internete!

Kur įsigyti žiemines padangas, kurios bus saugios, pristatytos ir tuo pačiu už patrauklią kainą? Geriausias būdas sutaupyti perkant žiemines padangas-pasirinkti ne sezono pasiūlymą ir „medžioti“ patrauklius pasiūlymus internete.

Internetinės parduotuvės turi daug daugiau modelių ir gali sau leisti mažas maržas, todėl dažnai ten randamos konkurencingos kainos. Perkant padangas internetu, nepriklausomai nuo padangų klasės, galime gauti patrauklias kainas, profesionalią pagalbą ir pristatymą nurodytu adresu.

Naujausi straipsniai

reikia hostingo?

Comments

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *