Kategorijos

Kaip suteikti namams jaukumo?

Namams jaukumo galima lengvai suteikti juose įrengiant židinį, kuris puikiai tarnaus kaip papildomas šilumos šaltinis ir bus tas namų akcentas, alink kurį norėsis susiburti draugams ir šeimos nariams. Kaip suteikti namams jaukumo ir kartu turėti optimalų sprendimą, padedantį papildomai apšildyti namų erdves?

Jauki romantika ir praktiškumas

Židinys ar kito tipo pakura nuo seno yra tas namų akcentas, kuris suteikia papildomos šilumos, tačiau bene labiausiai jis vertinamas dėl jaukumo jausmo. Degančių malkų vaizdas, skleidžiamas žavus traškesys ir malonus aromatas – tai tikra romantika, žavinti kiekvieną. Bet o šiais laikais galima rinktis ir židinius, kurie kuriame dujomis, tad nebereikia rūpintis malkomis ir nors taip šiek tiek prarandama minėtosios romantikos, tačiau deganti ugnis, stilinga židinio forma ir skleidžiama šiluma yra išties nepakartojama.

Ieškodami jaukumo suteikiančių akcentų ir siekdami maksimalaus funkcionalumo turite įvertinti galimybes įrengti norimą pakurą savo namuose ar kitose erdvėse. Svarbu parinkti tinkamą vietą židiniui, o taip pat pasirūpinti visais priešgaisrinės saugos reikalavimais bei įrengti patikimą dūmų šalinimo sistemą.

Jei ieškote daugiau informacijos, čia rasite pasiūlymų ir specialistų patarimų, kaip išsirinkti tinkamiausią židinį Jūsų namams.

Kokio tipo židinį rinktis?

Kokio tipo ugniakuras geriausiai tiks Jūsų erdvėse mielai patars židinių ekspertai, tačiau verta žinoti, jog ugniakurai gali būti ketiniai ir plieniniai. Ketiniai ugniakurai pasižymi tuo, jog labiau akumuliuoja šilumą ir ją paskirsto patalpoje. Plieniniai – pasižymi patrauklesniu estetiniu vaizdu ir gali būti sumontuoti taip, jog nekaitins aplinkos, tad juos galima sumontuoti šalia baldų ar kitų karščiui jautrių paviršių.

Nors židiniai įprastai pasirenkami kaip papildomas šilumos šaltinis, o kartais netgi labiau nei interjero puošybos elementas, tačiau šiuolaikinės jų kapsulės gali būti sumontuojamos taip, jog puikiai atliks ir pagrindinio šilumos šaltinio funkcija, šildys vandenį ar po patalpas išvedžiotą šildymo sistemą.

Kokį židinį rinktis ir kaip jį sumontuoti taip, kad jis puikiai atrodytų ir šildytų patalpas, patariame kreiptis į židinių ir kito tipo pakurų specialistus, gebančius greitai ir profesionaliai pateikti pasiūlymus, idealiai atitinkančius Jūsų poreikius.

Naujausi straipsniai

Comments

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *