Kategorijos

Kaip sužinoti, koks makiažas tau labiausiai tinka?

Makiažas – svarbus kiekvienai moteriai norinčiai atrodyti stulbinančiai. Tiesa, kartais būna sunku išsirinkti ko iš tiesų norisi būtent tai dienai. Žinoma, yra tokios paslaugos kaip makiažas Vilniuje kurios gali padėti rasti geriausią sprendimą sau.

Vis dėl to jei makiažą darotės namuose, verta turėti omenyje keletą principų pagal kuriuos ir galėsite nuspręsti koks makiažas labiausiai jums tinka.

Taigi, šiame straipsnyje būtent apie tai ir pakalbėsime – kaip žinoti koks makiažas jums tiks labiausiai?

Raskite sau tinkantį šešėlį

Testuoti šešėliams yra daug vietos rankų odos, tačiau jūsų oda šioje vietoje yra kur kas tamsesnė nei jūsų veido.

Taigi, šiuo atveju patarimas būtų išbandyti skirtingus šešėlius ant jūsų krūtinės ląstos. Tai neturi būti tobulas atitikimas, tačiau orientuokitės į šviesesnius atspalvius. Kadangi makiažas po kurio laiko vis tiek patamsės, geriau pasirinkti šviesų atspalvį iš anksto.

Alternatyviai, šešėlį galite išbandyti ir ant veido. Svarbiausia surasti vietą ties veido centru kuri būtų gerai apšviesta natūralia šviesa ir braukti teptuku iki pat kaklo.

Jeigu jūsų kaklas yra šiek tiek šviesesnis nei jūsų veidas, patartina pasirinkti atspalvį kuris būtų šiek tiek šviesesnis nei jūsų veidas, tam, kad viskas atrodytų vienodai.

Nepamirškite ir jūsų odos atspalvių

Kitas labai svarbus dalykas – atkreipti dėmesį į savo natūralius odos atspalvius.

Jei jūsų veidas yra šiltesnių spalvų, rinkitės šešėlį kuris turės gelsvesnių atspalvių. Kita vertus jei jis pasižymi šaltesnėmis spalvomis, rinkitės šešėlį turintį rusvų atspalvių.

Galima rinktis ir neutralius šešėlio atspalvius kurie tiks bet kokiai odos spalvai.

Pagalvokite kokios apimties makiažo norite

Jei nemėgstate nešioti makiažo, pilnos apimties makiažas jausis per sunkiai. Žinant kaip atrodys kiekvienos apimties makiažas, padės jums apsisręsti ko jūs norite.
Kitu atveju jei nežinote ko norite, patartina pasirinkti lengvesnio lygio makiažą ant kurio bus lengviau bus kurti didesnį jei to norėsite.

Galiausiai, jei norite makiažą dėtis visai dienai, rinkitės pilnai apimantį variantą.

Pritaikykite savo šešėlį dabartiniam sezonui

Vienas pagrindinių dalykų kuriuos rekomenduoja makiažo ekspertai – tai keisti šešėlį priklausomai nuo sezono. Mūsų oda natūraliai sušyla pavasarį-vasarą, kadangi praleidžiame daugiau laiko kur daug saulės šviesos. Vadinasi, gelsvesni atspalviai čia tiks kur kas geriau.

Kitu atveju jei už lango ruduo-žiema, neturėsime tokio įdegio kaip šiltuoju sezonu, todėl kur kas geriau yra rinktis šaltesnių spalvų atspalvius.

Pabaigai

Straipsnyje trumpai aptarėme makiažą ir jo pasirinkimo pagrindus. Iš tiesų pagrindinius dalykas į kurį reikėtų atkreipti dėmesį tai jūsų odos spalva, norimo nešioti makiažo kiekis tuo metu ir, žinoma, tuometinis sezonas.

Jei nežinote ko tiksliai norite ar kaip makiažas atrodys po procedūros, kur kas geriau ko gero būtų nuvykti pas grožio specialistę į saloną kuri padės apsispręsti ir atrodyti tikrai stulbinančiai.

Naujausi straipsniai

Comments

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *