Kategorijos

Kaip teisingai išsirinkti blakstienų tušą?

Kokiais kriterijais vadovaujatės besirinkdamos blakstienų tušą? Draugių rekomendacijomis? O gal dažniausiai Jus pavilioja patraukli reklama, modelis su pritrenkiamomis blakstienomis ir pažadai, kad jūsiškės atrodys taip pat? O gal nauja pakuotė? Išbandėte begalę blakstienų tušų, tačiau dažniausias rezultatas buvo nusivylimas, nes parbėgus namo ir su naujuoju tušu perbraukus blakstienas rezultatas būna švelniai tariant nedžiuginantis? Tuomet Jums vertėtų išmokti pasirinkti labiausiai Jums tinkantį blakstienų tušą nesvarbu ar esate jauna mergina, ar jau ilgus metus naudojate šią makiažo priemonę. Štai keletas svarbiausių klaidų ir pagrindiniai principai, kuriais reikėtų vadovautis, kad jų išvengtumėte.

Nesivadovaukite draugių rekomendacijomis. Mes, moterys, esame pratę aptarti visas kosmetikos naujoves su draugėmis, o norėdamos įsigyti kažką naujo dažniausiai klausiam patarimo tų, kurios jau yra išbandžiusios vieną ar kitą produktą. Tačiau prisiminkite pagrindinį teisingo pasirinkimo principą – kiekvienos blakstienos skirtingos ir kas tinka draugei nebūtinai tiks Jūsų blakstienoms.

Netikėkite reklamose žadamais rezultatais, o tuo labiau vaizdu, kaip atrodo blakstienos padažytos reklamuojamu tušu! Ar iš tiesų tikitės, kad blakstienų tušas padarys tokius stebuklus ir Jūsų blakstienas pailgins dvigubai? Tai juk neįmanoma, o visos blakstienos reklamose yra netikros, priklijuotos ir padailintos kompiuterinėmis programomis.

Skaitykite aprašymus. Renkatės tuša tik pagal šepetėlį, o dar blogiau – pagal gražų buteliuką? Tuomet nesitikėkite, kad naujas blakstienų tušas gražiame buteliuke Jūsų blakstienas pavers tobulomis. Svarbiausia išsiaiškinti ko reikia Jūsų blaktienoms, kad jos atrodytų išraiškingesnės. Jei blakstienos trumpos – žinoma, ilginančio tušo. Retos – tankinančio, pernelyg plonos ir vos pastebimos – storinančio. Blakstienų tušai gali būti ir atliekantys kelias funkcijas – ilginantys ir riečiantys, tankinantys ir riečiantys ir t. t.

Atkreipkite dėmesį į šepetėlį. Rezultatą beveik visais atvejais lemia ne blakstienų tušo masė ar konsistencija, o šepetėlis. Šepetėliai dažniausiai būna plastmasiniai ir guminiai. Populiaresni jau nuo senų laikų naudojami plastmasiniai. Yra tokių moterų, kurios yra griežtai nusistačiusios prieš guminius šepetėlius, tačiau jie sparčiai tobulėja ir pabandžius dar kartą rezultatas gali nustebinti. Šepetėlis su stambesniais ir retesniais šereliais  ilgina, o tankūs, ploni, nesimetriškai išdėstyti – suteikia apimties, storina. Kuo didesnis šepetėlis tuo ryškesnio ir efektingesnio rezultato galite tikėtis, tačiau toks šepetėlis labiausiai tinka ir taip gamtos apdovanostosioms, nes trumpos ir retos blakstienos tiesiog paskęs tokiame šepetėlyje. Ir atvirkščiai – nedidelis, preciziškas šepetėlis trumpais šereliais Jūsų trumputes blakstienas rūpestingai padengs ir rezultatas net gali Jus priblokšti! Todėl svarbiausia derinti šepetėlį su savo balkstienomis ir netikėti tuščiais reklaminiais šūkiais ir pažadais. Svarbiausia ne ypatingai ilgos ir storos, bet tvarkingai ir natūraliai atrodančios blakstienos.

Naujausi straipsniai

reikia hostingo?

Comments

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *