Warning: Attempt to read property "roles" on bool in /home/carrentm/domains/straipsniukatalogas.eu/public_html/wp-content/plugins/wp-user-frontend/wpuf-functions.php on line 4663

Warning: Attempt to read property "roles" on bool in /home/carrentm/domains/straipsniukatalogas.eu/public_html/wp-content/plugins/wp-user-frontend/wpuf-functions.php on line 4663
Kaip teisingai pasiruošti fotosesijai? - StraipsniuKatalogas.eu

Kategorijos

Kaip teisingai pasiruošti fotosesijai?

Jeigu Jus išsiskyrėte su vaikinu, šefas darbe apkaltino visomis žemiškomis nuodėmėmis, draugė tik kritikuoja ir aplamai gyvenimas atrodo nepilnaverčiu, užpildykite jį ryškiomis, nuotaikingomis fotografijomis. Meskite viską, apsirenkite gražiausiais rūbais ir pirmyn – į fotosesiją!

Dabar fotografijos paslaugos yra prieinamos kiekvienam. Jeigu jau nusprendėte užsisakyti fotosesiją, atminkite, jog norimą rezultatą pasieksite tik tinkamai jai pasiruošę.

Prieš vieną – dvi dienas būtinai susitikite su fotografu, kad aptarti jūsų pageidavimus, idėjas, sugalvoti fotosesijos temą. Dieną prieš fotosesija reikia gerai išsimiegoti, negerti daug vandens (kad nebūtų akių paburkimo), dar kartą apžvelgti teritoriją kurioje fotografuositės. Kas liečia makiažą, tai jeigu jis dieninis, reikia padaryti jį kuo lengvesniu. Jeigu fotosesija vyks vakare, tai vertėtų panaudoti ryškesnį lūpdažį, tamsesnius šešėlius.

Įsijunkite mėgstamą muziką ir papozuokite prieš veidrodį. Tokiu būdu pažiūrėsite iš šalies ir suprasite kokia poza jūs labiausiai su patinkate. Pasirenkant rūbų spalvą, pačia netinkamiausia yra geltona ir žalia, nes jos padaro blogą odos atspalvį. Brunetėms geriausiu atspalviu būtų juodas, rudas, mėlynas, violetinis, baltas. Su raudona spalva eksperimentuokite atsargiai, nes jis tinka ne visoms juodų plaukų turėtojoms. Blondinėms būdingos melsvos, turkio, persiko spalvos. Juoda ir balta tinka ne visiems. Jeigu fotografavimas vyksta rudens metu, tai juoda spalva netinka niekam.

Jeigu Jus negalite apsispręsti kokiu stiliumi norite save matyti, tai fotografas jums būtinai patars. Dažnai populiariu stiliumi laikomas retro (praeities, senovinė nuotrauka), vintažinis (nuotrauka 20-ų – 60-ų metų stiliuje su šiuolaikiškais elemntais), beauty (portretas, kai pagrindiniame plane yra makiažas, kosmetika).

Daug žmonių galvoja, kad jie nėra fotogeniški, elgiasi suvaržytai ir sako, kad kamera jų „nemėgsta“ ir visos nuotraukos gaunasi nevykusiomis. Iš tikrųjų šie žmonės yra neteisūs. Tiesiog jiems nepasitaikė profesionalūs fotografai, kurie nesugebėjo suprasti ir atskleisti žmogaus asmenybės. Fotografas dažnai turi būti geru psichologu. Pakalbėjęs su klientu turi pralinksminti, priversti prisiminti kažką gero arba liūdno tam, kad pagauti ir įamžinti žmogaus emocijas.

Naujausi straipsniai

reikia hostingo?

Comments

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *