Kaip teisingai sukurti skelbimą skelbimų tinklapyje?

Internetiniai skelbimų tinklapiai jau stipriai įsitvirtino šiuolaikinėje virtualioje prekyboje. Labai daug vartotojų visame pasaulyje nuomoja arba išsinuomoja, perka, parduoda arba keičia bet…vieniems sekasi, o kiti laukia klientų daug savaičių ir netgi mėnesių. Kame skirtumas ir kodėl vieni skelbimai sulaukia daug dėmesio o kiti yra visiškai neveiksmingi? Šiame straipsnyje Jus sužinosite kodėl taip yra o taip pat perskaitysite profesionalų patarymus.

Kuriant skelbimą reikia nepamiršti, kad didelės konkurencijos sąlygomis galima sudominti potencialų klienta originalia antrašte. Klientas turi būtinai perskaityti Jūsų skelbimą ir išskirti jį tarp analogiškų skelbimų. Kartais būna situacijų, kai Jūsų pasiulymas kažkam yra gyvybiškai svarbus arba Jus galite pasiulyti kažką labai ypatingo.

Štai keletas patarymų, kurie padės sukurti parduodantį skelbimą, kurio efektyvumas bus jaučiamas beveik iš karto.

Kur patalpinti skelbimą? Šiandien Internete Jus rasite labai daug skelbimų tinklapių, tačiau ne visi jie vienodai veiksmingi. Geriausia talpinti skelbimą specializuotose arba bendros paskirties skelbimų portaluose.

Antraštės turi būti trumpos. Nereikia antraštėje stengtis sutalpinti viską. Geriausia apsiriboti svarbiausiais raktažodžiais tačiau reikia nurodyti esmę. Kad potencialūs klientai norėtų sužinoti daugiau apie Jūsų skelbimą. Labai svarbu: nereikia rašyti antraštėje kontaktinius duomenis ir naudoti sutrumpintus žodžius.

Sakinio pradžia yra priorotetine, nuo jo priklauso perskaitys Jūsų skelbimą iki galo ar iš karto uždarys. Būtent todėl skelbimo esmę reikia surašyti pirmose 3-4 eilutėse.

Nenaudokite tekste specializuotų trumpinių ir kitų sutrumpintų žodžių – tai apsunkina informacijos suvokimą.

Ypatingą dėmesį reikia skirti teksto formatavimui. Čia geriausia svarbią informaciją išskirti didelėmis raidėmis, pariškintų šriftų arba kitos spalvos šriftu. Tai padės lengviau suvokti tekstinę informaciją.

Taip pat nereikia stengtis vienam skelbime sutalpinti visas paslaugas ir prekes. Svarbu vadovautis paprasta taisykle: vienas skelbimas – viena prekė. Jeigu Jūs planuojate parduoti daug skirtingų prekių teks padirbėti. Tačiau pasiektas rezultatas vertas to. Atskiro skelbimo efektas bus daug didesnis negu vieno skelbimo, kuriame surasytos visos prekės ir paslaugos.

Įdėmiai perskaitykite savo skelbimą. Dauguma žmonių talpinant skelbimą jo neperskaito ir daro didžiulę klaidą. Talpinant skelbimą pasitaiko rašybos ir gramatikos klaidų bei netikslumų. Todėl dauguma skelbimų yra mažai rezultatyvus ir visos pastangos nueina veltui.

Tai nėra išsamus patarymų sąrašas tačiau tokie veiksmai padės pasiekti gera efektą ir Jūsų skelbimai sulauks daugiau klientų.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.