Kaip tinkamai naudoti kvapus skirtus namams?

Jei norite, kad jūsų namai būtų dar patrauklesni, juose leisti laiką būtų dar maloniau, o taip pat norite pagerinti savo savijautą, kvapai namams, gali tapti geriausiu jūsų pasirinkimu. Pastarieji parduodami itin stilingose pakuotėse, todėl tikrai papuoš jūsų namų erdvę, o iš jų sklindantis aromatas ne tik maloniai nuteiks, bet ir turės tam tikros įtakos jūsų savijautai (pavyzdžiui, citrusinių vaisių aromatai – suteiks energijos, o levandų ar magnolijų – priešingai, nuramins bei atpalaiduos). Tačiau svarbu žinoti ne tik tai, kaip šio gaminio savybės gali praturtinti jūsų kasdienybę – svarbu žinoti ir tam tikras detales, susijusias su šių gaminių pasirinkimu bei naudojimu. 

Internetu verta pirkti dėl įvairių priežasčių

Viena priežasčių yra ta, kad šiandien ši prekė gali būti įsigyjama internetu ir šis apsipirkimo būdas tikrai neturėtų likti pamirštas. Kvapai namams internetu yra ypač geras pasirinkimas dėl įvairių priežasčių: visų pirma, tai padės sutaupyti daug laiko bei išvengti papildomų rūpesčių. nes gaminį išsirinksite tiesiog neišeidami iš savo namų. Na, ir, žinoma, taip pat svarbu akcentuoti, kad perkančiųjų internetu, laukia ypač didelis pasirinkimas, tad tikrai surasite tuos aromatus, kurie pateisins jūsų lūkesčius.

Neapsiribokite vos vienu aromatu

Dėmesį vertėtų atkreipti ir į tai, kad neverta apsiriboti vos vienu namų kvapu. Ne paslaptis, kad skirtingi aromatai daro skirtingą įtaką žmogaus savijautai, todėl išmintingiausias sprendimams – įvairioms namų erdvėms, rinktis vis kitokius aromatus. Štai pavyzdžiui, darbo bei mokymosi erdvėms puikiai tiks citrusinių vaisių bei kavos aromatai; virtuvės, valgomojo bei svetainės erdvės galėtų būti praturtinamos maisto produktų bei gėlių aromatai; o štai, miegamojo bei vonios erdvėse geriausia būtų užuosti raminančius bei atpalaiduojančius aromatus, pavyzdžiui, levandų ar jūros brizo. 

Kiek lazdelių naudoti?

Tai dar vienas ne ką mažiau svarbus klausimas ir nors atsakymą į jį rasite tiesiog ant gaminio pakuotės (beje, dažniausiai yra rekomenduojama naudoti 3 – 4 lazdeles), reikėtų prisiminti ir svarbią taisyklę: kuo daugiau naudojama lazdelių, tuo intensyvesnis yra aromatas (ir tuo greičiau baigiasi namų kvapai) ir atvirkščiai – jei norisi, kad aromatas patalpoje būtų vos vos užuodžiamas (arba galbūt patalpa yra labai nedidelio ploto), verta naudoti mažiau lazdelių nei yra rekomenduojama.

Nestatykite vaikams ir gyvūnams pasiekiamoje vietoje

Dar viena svarbi taisyklė, kurios taip pat derėtų laikytis, yra štai tokia – nestatykite gaminio vaikams ar naminiams gyvūnams pasiekiamoje vietoje. Taip būtina elgtis ne tik dėl to, kad būtų išvengta gaminio panaudojimo ne pagal paskirtį, bet ir, kad buteliukas su kvapiuoju skysčiu, nebūtų sudaužytas. 

Venkite ir kitų veiksnių

Tačiau vieta, kurioje namų kvapo nepasieks jūsų vaikas ar augintinis, dar nėra pati tinkamiausia – negalima pamiršti ir kitų veiksnių svarbos. Dėmesį verta atkreipti ir į tai, kad namų kvapai negali būti statomi ir tose vietose, kur yra skersvėjis, o taip pat – arti šviesos bei šilumos šaltinių, vėdinimo prietaisų.

Tad, apibendrinant belieka tik daryti išvadą, kad netrūksta priežasčių pirkti namų kvapus internetu, o taip pat – nereikėtų apsiriboti ir vos vienos rūšies gaminiu. Įsigykite bent kelis ir atminkite, kad skirtingi aromatai puikiai tiks skirtingoms patalpoms. Namų kvapams parinkite tinkamiausią vietą (ten, kur jų negalėtų pasiekti vaikai, naminiai gyvūnai, skersvėjis, o taip pat – nestatykite arti šilumos ir vėdinimo įrenginių).

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.