Kaip tinkamai prižiūrėti kaklaraištį?

Kiekvienas vyras besirūpinantis savo išvaizda privalo dėmesį skirti ir aprangai bei aksesuarams. Paprasčiausiai neprižiūrimi drabužiai greičiau susidėvi, atrodo neskoningai ir nestilingai. Pablukusi spalva tikrai nesukelia grožio, tad rūpinimasis yra būtinas ir tikrai reikalingas. Kaklaraiščiai vyrams – neatsiejama daugelio kasdienybės dalis. Kai moterys nori pasipuošti dažniausiai renkasi kaklo papuošalus. Štai vyrai linkę įsigyti kaklaraiščius, kurie suteikia vyriškumo, unikalumo ir gal net seksualumo.

  • Jeigu nusiimant kaklaraištį labai stipriai jį temsite – tokiu atveju jis gana greitai praras savo formą. Kaklaraiščiai užsirišami gana sudėtingai. Lygiai taip pat žingsnis po žingsnio atsargiai juos ir nurišti rekomenduojame. Tokiu atveju tikrai nesugadinsite, neištampysite ir net po ilgų metų jie atrodys gražiai.
  • Vienas kaklaraištis – visam gyvenimui. Nors nerekomenduojame, tačiau tikrai įmanoma. Nuimtus kaklaraiščius nuo kaklo būtina padėti ištiestus, o ne susuktus į rutuliuką, kaip daugelis mėgstą. Susukus padedamas į stalčių ir vėl išimamas tik tuomet, kai jo prireikia. Tai prastas pasirinkimas, kadangi aksesuaras bluks ir tuo pačiu sulenkimai po kiek laiko įsirėš taip giliai, jog bus sunku net ir su lygintuvu vėl atgauti pradinį tiesumą. Kaklaraiščiai vyrams savo namuose turi turėti konkrečią vietą.
  • Skalbimas – atsakingas darbas. Ypač tokiu atveju, jeigu turimas aksesuaras yra šilkinis. Kartais jau geriau nešti tiesiai į valyklą nei pačiam bandyti pašalinti dėmes. Bandymai dažnai atneša priešingą rezultatą nei tikimasi. Būtinai susižinokite, kaip kokios medžiagos aksesuaras turi būti skalbiamas. Tokiu atveju nesugadinsite ir neišblukinsite medžiagos.
  • Dėmių šalinimas turi būti labai greitas. Ar kokia nors dėmė atsirado ant drabužio, ar aksesuaro – pašalinti reikia labai skubiai. Įsigėrus jos išvalyti paprasčiausiai nebebus įmanoma. Net ir specialistai nebebus pajėgus atlikti kokybiškų valymo darbų.
  • Nelaikykite toje vietoje, kur krenta tiesioginiai saulės spinduliai. Jie labai blukina. Taip pat nelaikykite spintoje, kuri yra su stiklais. Per juos saulės spinduliai tai pat patenka į vidų ir paprasčiausiai kaklaraištis greitai praras spalvą. O pablukęs atrodys neskoningai, tad jo nešiojimas nebebus galimas.
  • kaklaraisciai vyrams
    kaklaraistis vyrams

Jeigu norite, kad kaklaraištis Jums ilgai tarnautų – reikia skirti laiko jo priežiūrai. Kadangi tai gana pigus aksesuaras – visada verta įsigyti kiek daugiau vienetų ir juos keisti ne tik pagal stilių, tačiau ir savo nuotaiką bei progą, kuri paskatina užsidėti šį vyrišką aksesuarą.

Jeigu jūsų įsigytas kaklaraištis yra vienetinis ar daug kainavo – geriau net nebandykite jo valyti pats. Tai gana lepus aksesuaras, tad jį išvalyti gali tik labai geri savo srities specialistai. Ieškodami valyklos būtinai įvertinkite faktą, kad joje dirbtų specialistai galintys pasirūpinti kaklaraiščiu. Daugelis valyklų dažniausiai valo patalynes, kilimus ir kitus didelius daiktus, tad su mažų kaklaraiščiu gali elgtis labai neapdairiai bei grubiai.

Jeigu norite atrodyti stilingai – Jums reikalingas aksesuaras. Viena smulkmena gali net ir patį paprasčiausią vyruką paversti skoningu džentelmenu.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.