Kaip turėtų būti užsakomi stoglangiai?

stoglangiaiSandarūs langai ir sandarios durys garantuoja, kad šiluma patalpose laikysis taip kaip priklauso, tačiau ekspertai atkreipia dėmesį į tai, kad šiluma labiausiai išeina per stogą. Dėl šios priežasties stoglangiai turėtų būti pasirenkami dar kruopščiau. Nuo jų montavimo priklausys ir šilumos sulaikymas. Šiltam orui kylant į viršų, būtina užtikrinti, kad stoge nebūtų net menkiausių ertmių. Dėl to patartina kreiptis į profesionalius specialistus, kurie užsiima ne tik stoglangių gamyba, prekyba, bet ir montavimu. Kruopščiai sumontuoti stoglangiai sulaikys šilumą patalpose taip kaip priklauso. Aišku, jeigu galvojate kokiais būdais galima sutaupyti pinigų, tuomet nereikėtų dairytis į prastesnės kokybės gaminius ir paslaugas.

Kokybiški stoglangiai kainuoja daugiau nei tie, kuriuos pasirenka taupantieji. Trumpai tariant, pigesni stoglangiai pasižymi ne tik silpnesnėmis konstrukcijomis ar plonesniu stiklo paketu, bet taip pat jie gaminami iš daug silpnesnių medžiagų. Dėl to tokie stoglangiai genda greičiau, o dažniausi gedimai susiję su langų varstymu. Didžiausia bėda tame, kad taupant ir renkantis pigesnius stoglangius, rizikuojama vėliau patirti papildomas išlaidas. Tokie gaminiai genda greičiau, todėl tenka kreiptis į specialistus, kurie atlieka remonto darbus. Jeigu norite to išvengti, tuomet iš anksto reikėtų paruošti atitinkamą biudžetą.

Užsakant stoglangius, būtina itin kruopščiai išanalizuoti paslaugų teikėjų pasiūlymus. Mat, vieni siūlo tik gamybos paslaugas, o kiti gali pasiūlyti ir montavimo. Geriausia būtų rinktis tuos, kurie dirba jau ilgą laiką ir kurie gali pasiūlyti visą paslaugų paketą. Pabrėžtina, kad į paslaugas turėtų būti įskaičiuojami ir skardinimo darbai. Tai reiškia, kad kreipiantis tik dėl stoglangių gamybos ir montavimo, būtina įsitikinti ar į kainą yra įskaičiuojami papildomi darbai, kurie susiję su skardinimu bei plyšių užtaisymu. Montuojant langus, įprasta, kad apdaila kainuoja atskirai. Lygiai tas pats taikoma ir su stoglangiais, tik čia papildomų darbų būna dar daugiau, nes tenka nuo stoglangio surinkti lietaus vandenį, o to padaryti nebus įmanoma, jeigu nebus tam tikrų detalių.

Užsakant stoglangius, tiesiog reikėtų suprasti, kad jų montavimas ir apdaila yra itin svarbi. Jeigu darbai bus atlikti netinkamai, tuomet šiluma eis į lauką ir viduje gali pradėti kauptis lietaus vanduo.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.