Kategorijos

Kaip unitazai gali transformuoti vonios kambario erdvę?

Netgi patys kasdieniškiausi kasdienio gyvenimo elementai bėgant metams patyrė didelių pokyčių, ypač kalbant apie praktiškumą, efektyvumą ir tvarumą. Ryškus pavyzdys – šiuolaikiškas tualetas – esminis bet kurio namo ar viešosios erdvės elementas, kuris smarkiai pasikeitė. Nors atrodo, kad dizaino ir medžiagų požiūriu jos per dešimtmečius išliko gana nepakitusios, didžiausia pažanga buvo technologijų, kurios suteikia didesnį komfortą, dizaino įvairovę ir naujoviškų savybių, įdiegimas. Tualetų evoliucija neapsiriboja vien funkcionalumu, derinant technologijas, dizainą ir tvarumą, kad būtų sukurta holistinė vonios kambario erdvė.

Gerai apgalvoto išplanavimo sukūrimas yra pagrindinis vonios kambario planavimo elementas. Tinkamas baldų ir sanitarinės įrangos išdėstymas neabejotinai gali turėti įtakos erdvės jausmui ir patalpos funkcionalumui.

Pirmas žingsnis kuriant vonios kambarį – nustatyti vietas, kur bus dedami pagrindiniai sanitariniai elementai, tokie kaip kriauklė, tualetas ir dušas ar vonia. Optimalus šių elementų išdėstymas priklauso nuo individualių vonios kambario matmenų ir formos. „Trikampio“ taisyklė puikiai veikia mažuose vonios kambariuose – tualetas, kriauklė ir dušas/vonia turi sudaryti trikampį, kad būtų lengviau judėti ir viską pasiekti.

Mažai kas žino, kad skirtingų gamintojų unitazai turi skirtingus matmenis. Ir nors standartai žinomi, verta atkreipti dėmesį į dubens ilgį. Paprastai jis yra 52 cm, tačiau priklausomai nuo modelio galite rasti 48 cm (skirta mažiems vonios kambariams) arba 56 cm ilgio tualetą. Platų asortimentą rasite aikadaplius.lt.

Naujos kartos unitazai išsiskiria tuo, kad tiesiogiai neliečia grindų ir sukuria plūduriuojančio virš žemės vaizdą. Tai įmanoma dėl paslėptos cisternos technologijos, kurios techninės dalys su pasirinkta apdaila lieka paslėptos už sienos, taip pat struktūrizuoja dubenį ir integruoja visas technines dalis.

Vonios kambarys – tai visų pirma techniškai funkcionali patalpa, sukurta tam tikriems veiksmams. Čia atliekamos higienos procedūros, kurioms reikalingas minimalus santechnikos komplektas. Tačiau net ir unitazo pasirinkimas gali radikaliai pakeisti vonios kambario erdvę.

Naujausi straipsniai

reikia hostingo?

Comments

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *