Kategorijos

Kaip už paskolas nemokėti palūkanų?

pasiskolinti sms žinute be palūkanųLabai dažna bankų siūloma lengvata yra pirma paskola be palūkanų. Dar prieš keletą metų buvo masinis žmonių poslinkis imti paskolas naujam būstui ar sklypui įsigyti. Bankai garsiai skandavo, kad tai labai patogu, patikima, tai atveria naujas galimybes naujam gyvenimui, tai leidžia daryti didelius sprendimus, tai skatina iš pagrindų keisti savo gyvenimą nieko nelaukiant ir netaupant. Tuo labiau viliojo ir tebevilioja savo pasiūlymu duoti pirmą paskolą neskiriant jokių palūkanų. Tai tikrai geras žingsnis , norint pritraukti kuo daugiau klientų. Ir labai geras žingsnis, kai žmogus pasiėmęs pirmą paskolą iškart nesusaistomas su jokiomis palūkanomis. Tai tikrai nuteikia optimistiškai.

Paimant ir pirmą, ir antrą paskolą, visada dėl jos dydžio ar motyvų reikia bet kokiu atveju pasitarti su sau artimu žmogum, kurio patarimus irgi reikia išklausyti, pasverti visus už ir prieš, ir tik tada eiti į banką ir galutiniam rezultate viską suderinti su banko darbuotoju. Iš tikrųjų labai patogu imti tokią pirmą paskolą, kuriai neskiriamos jokios palūkanos, tada nereikia nė galvos sukti dėl palūkanų dydžio, nuo kurio priklauso ir paskolos išmokėjimo terminai. Tereikia su banko darbuotoju suderinti per kokį ilgiausią ar trumpiausią laiko tarpą įsipareigoji sumokėti visą paskolos dydį. Tai tikrai vienu sudėtingu žingsniu mažiau, nes atkrenta palūkanų dydžio nustatymas.

Pirma paskola be palūkanų labai populiari ne tik tarp nuolatinių banko klientų, bet ir jauni žmonės susivilioja tokiu pasiūlymu. Be abejo, kiek žmonių , tiek nuomonių, kiekvienas banko klientas sprendžia, kaip jam geriau ir patogiau. Negalima neigti, kad palūkanos visada yra blogai. Bet kai pirmą žingsnį bankas leidžia žengti su mažiau įsipareigojimų,t.y. duoda pirmą paskolą be palūkanų, tai ir antras žingsnis būna drąsesnis ir ryžtingesnis. Aišku, ne visi bankai siūlo tokias paskolas, yra visokių pasiūlymų, tik reikia pasirinkti tinkamiausią sau banką ir variantą. Paskola dažniausiai būna vienintelis išsigelbėjimas norint kažką svarbaus keisti savo gyvenime, todėl nereikia bijoti žengti to žingsnio. Pirma paskola be palūkanų – tai juk taip drąsu.

Naujausi straipsniai

reikia hostingo?

Comments

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *