Kaip užsidirbti iš savo internetinės svetainės 2020-2021m.

Užsidirbti pinigų iš savo internetinės svetainės nėra mitas. To gali pasiekti visi. Svarbiausias faktas kurį stengiamės suteikti savo klientams kuriant internetinę svetainę – svetainė privalo uždirbti savininkui vienokiu ar kitokiu būdu, priklausomai nuo kliento nusiteikimo, investavimo galimybių, kalbant apie pinigus arba įdėtą papildomą pačio darbą. Mes suprantame, kad kaina kuri investuota į svetainės kūrimą yra svarbi kiekvienam, nors tai nėra brangi investicija, tačiau pinigai ant medžio neauga ir kiekvienas juos uždirba iškeisdamas savo laiką ir jėgas. Todėl suprantame kaip apmaudu, kai betkokia investicija neatsiperka ir pinigai lyg išmesti į balą. Mes į svetainę žiūrime kaip į betkokią kitą investiciją kuri turi atsipirkti dedant pastangas.

Žinoma kiekvieno kliento idėjos ar teikiamų paslaugų sritis skiriasi, tačiau visada pasiūlysime galimus variantus gauti pelną iš svetainės kiekvienam.

Savaime aišku jog teikiantiems paslaugas klientams svarbiausia gauti kuo daugiau tiesioginių užsakymų, tai yra pagrindinis tikslas kuris taip pat reikalauja pastangų norint pasiekti gerą rezultatą. Būtų nesąžininga jeigu teikiantis paslaugas klientas užsisakytų svetainę, įdėtų daug darbo, pinigų, bet ji būtų nematoma ir negeneruotų susidomėjusių lankytojų. Tokių variantų yra daug ir itin dažnai tai nutinka užsisakius svetainę iš nepatyrusių kūrėjų kuriem svarbiausia pasiimti tuos pora šimtų eurų, o visa kita nebesvarbu.

Pirmiausia žinoma paminėsime tiesioginius paslaugų užsakymus. Tai gaunama sulaukiant svetainėje daug lankytojų ir tvarkingai pateiktos informacijos pagalba paverčiant juos užsakovais. Laisvai samdomi darbuotojai, turintys asmeninę svetainę, paprastai per valandą ima 65% daugiau nei žmonės be jos, nes turint svetainę jais labiau pasitiki klientai bei gauna daugiau užsakymų.

Apie tai daug nesiplėskime, tik svarbu paminėti jog tik kokybiškos, visapusiškai tvarkingos, tinkamai optimizuotu SEO, turinčios nemažą turinio kiekį kuris yra pildomas laikas nuo laiko – iškyla google ir kitose paieškose bei sulaukia didelio lankytojų srauto. Kitu atveju tektų papildomai investuoti į mokamą reklamą. Nors tikrai ir be mokamos reklamos galima monetizuoti svetainę ir tai padaryti kur kas pigiau ilgalaikėje perspektyvoje, tačiau nesitikėkite investuodami tik 200 ar 300 eurų studentams arba neįdėdami darbo išvysti didelius savo svetainės reitingus ir gauti daug užsakymų.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.