Kategorijos

Kaip užsisakyti pigius skrydžius?

pigus skrydziai„Kam mokėti brangiau, jei kažką galima įsigyti pigiau?“ Šis posakis itin aktualus daug skraidantiems ir keliaujantiems žmonėms. Taigi kaip užsisakyti pigius skrydžius? Pirma, žiūrėkite, kokia bendrovė organizuoja keliones ir eikite tiesiai į jos tinklalapį. Pirkdami lėktuvo bilietus per tarpininkus, mokėsite gerokai brangiau, tad tai visiškai bereikalingos išlaidos. Dėl to pigūs skrydžiai nebetaps tokie pigūs.

Antra, bilietus užsisakykite internetu – bus greičiau ir pigiau, nes bilietų rezervavimas telefonu kainuoja papildomai, net iki 100 litų. Tiesa, prieš užsakydami bilietus, pasirinkite artimiausią miestą, nes skristi Lietuvoje galima ne tik iš Vilniaus ar Kauno, bet ir iš Palangos. O galbūt Jums arčiau Ryga? Analogiškai rinkitės ir oro uostą, kuris bus Jūsų kelionės tikslas. Pavyzdžiui, Londone jų yra net keli, taigi pasvarstykite, į kurį iš jų keliauti bus pigiausia ir iš kurio kelionės tikslą pasieksite lengviausiai.

Pirkdami pigius skrydžius, atkreipkite dėmesį į galutinę kainą ir paskaitykite visas oro linijų sąlygas – jos gali būti nepriimtinos, todėl galbūt laiku spėsite pasirinkti kitą bendrovę. Atkreipkite dėmesį, kiek skrydis truks, kainuos kūdikiams, vaikams, jeigu juos vešitės drauge, pažiūrėkite, kiek kainuos svorio limitą viršijantis bagažas ir taip toliau. Nėra tokios vienos oro linijų bendrovės, kurios skrydžiai – išimtinai pigiausi skrydžiai. Prireiks nemažai laiko ir pastangų, kol surasite lėktuvų bilietus, ypač jei juos norite įsigyti kuo pigiau. Tai savotiška loterija, kurioje laimi kantriausi ir gudriausi.

Naujausi straipsniai

reikia hostingo?

Comments

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *