Kategorijos

Kaip užtikrinti saugų erotinių prekių naudojimą?

Kiekvieną dieną milijonai žmonių užsiiminėja intymiais santykiais, tad nenuostabu, kad sekso prekės tampa vis populiaresnės. Pagal atliktą apklausą užsienyje paaiškėjo, kad bent kas trečia moteris savo namuose turi vieną ar kelis sekso žaislus. Dabartiniai pajamų skaičiavimai parodė, kad sekso prekių industrija per metus sugebėjo sugeneruoti virš 30 milijardų JAV dolerių, o tai yra labai didelė suma. Kad ir kaip masiškai ši suma skambėtų, tikimasi, kad iki 2026 metų metiniai pardavimai sieks 50 milijardų JAV dolerių. Sekso žaislai yra naudojami ne vien ties pavieniais asmenimis, tačiau sekso prekės dažnai yra naudojamos ir porų santykiuose. 

Internete galime aptikti informacijos, kad kai kurie gydytojai rekomenduoja savo pacientams naudoti sekso prekes, kadangi jie gali pagerinti jų sveikatos būklę, bei padėti išvengti erekcijos disfunkcijos galimybių. 

Naudojant sekso žaislus rekomenduojama nuolatos juos prižiūrėti ir valyti, kad būtų užtikrinama švara. 

Rinkitės tik saugias medžiagas

Kuomet renkatės sekso žaislus, visuomet rekomenduojama atkreipti dėmesį iš ko jie buvo gaminami. Yra tam tikrų medžiagų, kurių rekomenduojama vengti visiems. Tarkime iš ftalato pagaminti daiktai arba sekso prekės nėra geriausias pasirinkimas ir rekomenduojama vengti tokio tipo daiktų. Iš ftalato pagaminti produktai dažniausiai turi tam tikrų cheminių medžiagų, kurios gali sugadinti hormoninę veiklą. 

Vibratoriams rekomenduojama naudoti prezervatyvus

Vibratoriai yra pati populiariausia sekso prekių kategorija tarp moterų. Kaip ir minėjome, net kas trečia moteris savo namuose turi bent po vieną vibratorių. Vibratoriai yra dedami į makštį, tad labai svarbu užtikrinti, kad įrenginys būtų visuomet švarus. Kartais moterys tiesiog juos blogai išplauna ir gali likti tam tikrų mikrobų. Kad išvengti galimų infekcijų, visuomet rekomenduojama vibratorius naudoti su prezervatyvais, kadangi bus užtikrinamas didesnis saugumas ir išvengiama galimų ligų. Viename tyrime buvo nustatyta, kad moteris su tuo pačiu vibratoriumi buvo užsikrėtusi net kelis kartus.

Tarp vyrų yra paplitę masturbatoriai, kuriuos būtina plauti po kiekvieno naudojimo, kad taipogi neužsiveistų kokia nors infekcija. Masturbatoriams galima rasti net specialių kremų, kurie skirti geresniam valymui. 

Naujausi straipsniai

reikia hostingo?

Comments

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *