Kategorijos

Kaip valyti suaugusiems skirtas prekes?

higienaSekso prekės – nuostabus būdas pamaloninti save, savo partnerį bei santykius. Jie į gyvenimą atneša naujų spalvų, potyrių ir išsklaido rutiną. Tačiau reikia nepamiršti, kad suaugusiems skirti žaislai turi būti tinkamai prižiūrimi. Švara yra reikalinga tam, kad juose nepradėtų daugintis kenksmingi mikroorganizmai, bakterijos ir virusai. Kai kurie gali išlikti gyvybingi netgi iki kelių mėnesių laikotarpio, net ir neturėdami sąlyčio su žmogaus kūnu. Prieš perkant tokio pobūdžio prekę – reikėtų iš anksto išsiaiškinti, kokių valymo priemonių reikės ir kaip teisingai atlikti jų priežiūrą.

Patogiausia sekso žaislų valymo priemones pirkti tuo pat metu, kai perkate ar užsisakinėjate pagrindines prekes, kurioms valikliai bus ir skirti. Tuomet vos gavę savo žaisliukus – galėsite juos saugiai pradėti naudoti ir nereiks rūpintis bei ieškoti, kur galima įsigyti valymo priemones, ir kokios šių prekių priežiūrai bus tinkamiausios.

Sekso žaislų valymo metu iš pradžių reikia išimti maitinimo elementus. Valyti reiktų iškart po jų naudojimo, patartina tai pakartoti ir prieš kitą naudojimą, nes prietaisas galėjo apdulkėti ir tapti nebešvarus. Silikoniniai, plastikiniai, stikliniai, guminiai ir kiti sekso įtaisai gali būti prižiūrimi skirtingai, dėl to reikia pasiskaityti kiekvienos prekės priežiūros instrukciją ir viską daryti pagal nurodymus. Na, o po valymo erotinius žaislus nepamirškite įdėti į dėžutę arba krepšelį ir laikyti sausoje, vėsioje vietoje.

Naujausi straipsniai

reikia hostingo?

Comments

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *