Warning: Attempt to read property "roles" on bool in /home/carrentm/domains/straipsniukatalogas.eu/public_html/wp-content/plugins/wp-user-frontend/wpuf-functions.php on line 4663

Warning: Attempt to read property "roles" on bool in /home/carrentm/domains/straipsniukatalogas.eu/public_html/wp-content/plugins/wp-user-frontend/wpuf-functions.php on line 4663
Kaip vyrui išsirinkti apyrankę? - StraipsniuKatalogas.eu

Kategorijos

Kaip vyrui išsirinkti apyrankę?

Manot apyrankės skirtos tik moterims? Taip buvo ilgus metus, tačiau ne dabar. Atkreipkite dėmesį į įtakingus pramogų pasaulio veikėjus. O ypač – į jų rankas. Pamatysite, kad vis dažniau vyrų riešai padabinti ne tik laikrodžiais, bet ir stilingomis, į akis nekrintančiomis, bet skanų akcentą suteikiančiomis apyrankėmis.

Nežinai ar tau irgi tiktų apyrankė? Esame tikri, kad tiktų. Tik svarbu tinkamai pasirinkti jos stilių, nes kas vienam tinka nepriekaištingai, kitam ant rankos gali atrodyti kaip visiškas stiliaus nesusipratimas.

Oda
Oda nuo senų laikų yra nepamainomas stiliaus elementas. Ją lengva pritaikyti prie beveik bet ko. Na, o odinės vyriškos apyrankės dėvimos jau nuo Tutanchamono laikų. Senovės Romos kariai dėvėdami skirtingų tipų odines apyrankes netgi sugebėdavo pabrėžti savo rangą. Tiesa, jei mėgstate formalią aprangą, vertėtų gerai pagalvoti, ar tokia apyrankė nesikirs su jūsų stiliumi. Galbūt tuomet geriau būtų dėvėti metalinę apyrankę?

Virvė
Kas be ko, tai viena populiariausių ir pigiausių apyrankių medžiagų. Tačiau verta pastebėti, kad vyriškos apyrankės iš virvių yra griežtai tik laisvalaikio aksesuaras. Prie vasariškų šortų ir maikutės tai atrodo puikiai, prie kostiumo – tikrai ne.

Karoliukai
Apyrankėms iš karoliukų dažnai naudojamas akmuo, kiek rečiau metalas ir medis. Akmeniniai karoliukai, ypač jei jie juodi, puikiai dera prie klasikinio kostiumo. Tačiau šitokių apyrankių gali nebijoti ir laisvalaikio stiliaus propaguotojai, nes karoliukų apyrankės – itin universalus aksesuaras, derantis prie beveik visko.

Metalas
Jau senai nebemadinga rankas dabinti sunkiomis auksinėmis apyrankėmis. Kur kas stilingiau ir mažiau iššaukiančiai atrodo nerūdijančio plieno apyrankės. Metalo-odos derinys – puikus variantas prie kostiumo. Vien tik metalas prie formalios aprangos irgi gali būti derinamas, tačiau čia jau reikia kiekvieną apyrankę žiūrėti individualiai, nes metalinės apyrankės gali būti tiek vientisos, tiek ir grandinėlės tipo.

Naujausi straipsniai

reikia hostingo?

Comments

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *