Kaklaraištis ar peteliškė – ką pasirinkti?

Nuo senų laikų kaklaraištis vyrams asocijuojasi su galybės ir vyriškumo simboliu. Kaklaraištis simboline prasme yra tarsi rodyklė į apačią, o kas tenai yra – visi žinom. Ten – vyriškumo simbolis. Kodėl Barakas Obama ar Donaldas Trumpas nuolat nešioja raudonus kaklaraiščius? Nes raudona spalva rodo žmogaus kovingumą ir galybę, tai tarsi pabrėžia svarbiausio asmens valstybėje statusą. Tačiau vis dažniau kaklaraiščius vyrų garderobe keičia peteliškės, arba dar kitaip vadinamos – varlytės. Kodėl taip yra ir kodėl turėtumėte atsisakyti seno kaklaraiščio, jums ir atsakysime.

Pripažįstame, peteliškės tinka ne kiekviena proga, tačiau jos gali padėti išreikšti naujovišką vyro požiūrį į aplinką. Einate į darbo vakarėlį? Užsidėkite peteliškę, jų yra įvairiausių spalvų ir medžiagų, o su žaisminga peteliške tikrai neliksite nepastebėtas ir būsite palaikytas įdomiu žmogumi. Net ir rimtoje aplinkoje galima prie savo aprangos pritaikyti peteliškę, tereikia rinktis solidžių spalvų, o jei jau visai nenorite išsiskirti – juodą.

Vis dažniau vestuvių metu jaunieji renkasi peteliškes, jos puikiai dera prie švarko kišenėje esančios fantazijos, o juoda, balta arba juodai balta peteliškė atrodo tikrai klasiškai ir yra gerokai patogesnis aksesuaras už kaklaraištį. Dėl savo užsegimo peteliškės neveržia kaklo taip, kaip klasikinis kaklaraištis. Be to, prieš kiekvieną renginį nereikia internete žiūrėti krūvos vaizdo pamokų kaip susirišti mazgą, kurių yra tūkstančiai.

Įdomu tai, kad prie marškinių trumpomis rankovėmis kaklaraiščiai retai kada dera, tačiau peteliškę pasirišti galima visada. Vasarą su tokiu aksesuaru galima drąsiai eiti į darbą ir išlaikyti solidų bei žaismingą stilių vienu metu. Kolegos jus pagirs, o pats jausitės užtikrintai ir nevaržomai. Be to, pasilenkus ko nors pasiimti niekas nuolatos nemaišys kabėdamas po kaklu. Ar dar reikia atsakymų kodėl vertėtų rinktis peteliškę?

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.