Warning: Attempt to read property "roles" on bool in /home/carrentm/domains/straipsniukatalogas.eu/public_html/wp-content/plugins/wp-user-frontend/wpuf-functions.php on line 4663
Kaklaskarė - ne tik sportuojantiems - StraipsniuKatalogas.eu

Kategorijos

Kaklaskarė – ne tik sportuojantiems

Sportuojant patogumas yra vienas iš pagrindinių aprangai ir aksesuarams keliamų kriterijų, tačiau net ir sportininkai stengiasi kurti savitą stilių. Daugiafunkcinė kaklaskarė atlieka atitinka abu kriterijus.  Ji gali būti naudojama ir kaip kepurė, ir kaip pošalmis ar veido kaukė, o taip pat ir kaip šalikas ar riešinė. Kaklaskarė, daugeliui šis aksesuaras taip patiko, kad sportininkai jį ėmė dėvėti ne tik dėl patogumo, tai netruko pastebėti mados sekėjai ir šiandien daugiafunkciniai galvos apdangalai yra dėvimi kaip stilinga aprangos detalė išsauganti savo funkcionalumą.

Patogi ir praktiška kaklaskarė

Kalbant apie patogumą, šiam aksesuarui lygių tikriausiai nėra. Plona, tampri medžiaga tobulai priglunda ir puikiai laikosi, yra laidi orui ir puikiai palaiko šilumą. Universalumas suteikia tokioms kaklaskarėms daug privalumų: nereikia sukti galvos dėl dydžio ar modelio, o specialus audinys puikiai tinka įvairiai spaudai, tad galima rinktis iš visos gamos raštų bei piešinių. O jei nepavyksta išsirinkti, galima susikurti ir savo dizainą – tokią paslaugą siūlo Odin.lt elektroninė parduotuvė.

Šaltojo sezono metu toks aksesuaras kaip daugiafunkciniai galvos apdangalai yra labai praktiškas. Pavyzdžiui, užsidėję jį ant riešo, orui sužvarbus, visada galite akimirksniu pakeisti paskirtį ir turėsite kaklaskarę ar nuo sniego pridengsite veido odą.

Kaklaskarė – stilinga aprangos detalė

Daugelis kaklaskares pirmiausia pastebi kaip aprangos detalę, o ne kaip funkcionalų ir praktišką aksesuarą. Tai lemia labai platus pritaikymas ir daugybė būdų, kuriais tokia galvos apdangalai yra dėvimi. Žinoma, į vakarėlį su kauke ant veido neateis niekas, tačiau spalvingos riešinės ar vos pastebimas šalikėlis – jau visai kitas reikalas. O jei po vakarėlio keliaujant namo kils pūga? Visada turėsite, kaip apsisaugoti veido odą atakuojančių šaltų snaigių.

Vadinamieji gorzetai (daugiafunkcinės kaklaskarės) yra dėvimi tiek vyrų, tiek moterų, tačiau kaip stilingas aprangos detales juos dažniau renkasi jaunesnio amžiaus žmonės. Ant rankos, plaukų ar kaklo dėvimas gozetas dažnai yra galimybė aprangos deriniui suteikti daugiau spalvinės gamos, sukurti tam tikrą akcentą. Daugiau informacijos apie daugiafunkcines kaklaskares galite rasti www.odin.lt

Naujausi straipsniai

reikia hostingo?

Comments

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *