Kategorijos

Kam ir kada yra reikalingas trimerio valas?

Artėja vasaros sezonas. Būtina jam pasiruošti. Vienas iš darbų turint individualų namą, sodą ar kotedžą su žalia veja – laiku nupjauti žolę, apipjauti krūmus ar miško pakraščius, jei sklypas su juo ribojasi. Jeigu susiduriate su panašiomis situacijomis, tai tikriausiai jau būsite išsirinkę tinkamą trimerį šiems darbams atlikti. Toks prietaisas Jūsų vejos ir kitų žolynų pjovimo procesą perkelia į kitą lygį. Kiekvienas sklypo kampas bus apgenėtas, patvoriuose nebekyšos žolės, aukštos ir kietos žolės nuo šiol taip pat bus sunaikintos.

Trimeriai veikia labai paprastai ir yra labai lengvai valdomi. Galėsite paprastai kontroliuoti pjovimo kryptį. Prietaisai, skirti žolei bei krūmams pjauti gali turėti ir specialią talpyklą, į kurią surenkama ką tik nupjauta žolė. Dėl to bus užtikrinta tvarka ir žolė neliks vejoje. Taip pat gera žinia – bus labai lengva surinktą žolę panaudoti kaip mulčią augalams. Tuo tikrai apsidžiaugs ne tik sodininkai, bet ir jų mylimosios, dažniausiai prižiūrinčios augalus.

Naudoti vietose, kur tenka pjauti žolę ar genėti krūmus, trimerius yra naudinga ir pravartu dėl aukščiau išvardintų priežasčių. Šiuos prietaisus sudaro ne viena dalis, bet šįkart norėjome, kad daugiau sužinotumėte, kas yra trimerio valas. Gal pateikta informacija padės ir Jums darbuojantis su įrankiu, skirtu vejai, o ypač aukštesnei, sustabarėjusiai, kietai žolei pjauti.

Žinokite, kad skirtingiems darbams atlikti yra naudojami skirtingi pjovimo įrankiai. Pagal tai, kokį darbą planuojate atlikti, priklausys, kokį pjovimo valą geriausiai naudoti savo žoliapjovei ir kaip jį turėsite užvynioti. Darbuose su trimeriu laikykitės pagrindinės taisyklės: kuo aukštesnė ir tankesnė žolė, tuo storesnis turi būti trimerio valas. O kuo jis storesnis, tuo daugiau galios reikia dailiam pjūviui. Atminkite, kad minkštai žolei pjauti naudojami būgnai su valu. Valas gali būti apvalaus skersmens ir kampuotas. Pastarasis trimerio valas turi žymiai geresnes pjovimo savybes, bet kaip ir minėjome, tuo pačiu reikalauja ir didesnio galingumo. Galingesniuose trimeriuose yra naudojami storesni keturkampiai, penkiabriauniai ar kitokių formų valai. Tad jei norite nepriekaištingai sutvarkytos aplinkos – rinkitės trimerį.

Naujausi straipsniai

reikia hostingo?

Comments

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *