Warning: Attempt to read property "roles" on bool in /home/carrentm/domains/straipsniukatalogas.eu/public_html/wp-content/plugins/wp-user-frontend/wpuf-functions.php on line 4663

Warning: Attempt to read property "roles" on bool in /home/carrentm/domains/straipsniukatalogas.eu/public_html/wp-content/plugins/wp-user-frontend/wpuf-functions.php on line 4663
Kam patikėti dantų protezavimo klausimus? - StraipsniuKatalogas.eu

Kategorijos

Kam patikėti dantų protezavimo klausimus?

Dantu protezavimas

Specialistai sutinka – dantų netekimas yra jautri tema. Ir plati – susijusi tiek su psichologiniais dalykais, tiek su išlaidomis. O jeigu nulūžo ar teko išrauti priekyje esantį dantį, aktualu kuo skubiau jį „atgauti“.

Deja, vietoje nebesamo nuolatinio danties naujas neišdygs. Bet imti panikuoti nereikėtų, mat protezavimas gali būti labai efektyvus, o atkurto danties niekas neatskirs nuo natūralaus (tai ypač pasakytina pasirinkus implantavimą). Bet kam patikėti šiuos klausimus? Juk svarbu, kad viskas būtų atliekama ypač profesionaliai…

Dantų protezavimo klausimus galima patikėti https://odonteja.lt/dantu-protezavimas/. Ši Vilniuje veikianti odontologijos klinika ne tik patars dėl konkrečių protezavimo būdų, bet ir grąžins sveiką bei dailią šypseną.

O daili šypsena – tai kasdienio patogumo, geros savijautos ir savivertės dalis. Smagu, kai nereikia kontroliuoti kiekvieno išsižiojimo ir nuogąstauti kad „gal per daug išsižiojau, gal kas pamatė, kad trūksta danties“. Odontologai teikia pagalbą, išsprendžiančią tokius nemalonius atvejus. Kadangi dantų gydymas nepaprastai modernus, tai ir rezultato pacientai gali tikėtis tikrai puikaus.

Konsultacijoje išgirsite tokius pavadinimus kaip išimami, neišimami protezai. Susipažinsite su kiekvieno varianto privalumais ir trūkumais. Ir nuspręsite, kas atrodo tinkamiausia. Žinoma, specialistai nuolat kalba apie tai, kaip natūraliai atrodo ir kaip nuostabiai dantų funkcionalumą sugrąžina implantai. Visgi kartais ieškoma šio to pigesnio, o gal ir greitesnio. Todėl tiesiog neįmanoma teigti, kad „toks ir toks dalykas yra tinkamiausias visiems be išimties“.

Kuo mažiau rūpesčių, nervinimosi ir kuo daugiau estetikos, funkcionalumo bei, žinoma, sveikatos. Šitaip galima apibūdinti klinikos „Odontėja“ darbą ir apskritai siekį padėti pacientams. Beje, yra gera žinia, jei danties dar likę daugiau nei pusė… Tikėtina, kad nereikės protezuoti. Galbūt pakaks ir estetinio plombavimo. Tačiau odontologai ne šiaip sau dažnai mini, jog kiekvienas atvejis yra savitas. Vadinasi, jei paskambinote pasiteirauti, gydytojas gali atsakyti ne į kiekvieną klausimą, mat specialistai nesišvaisto tuščiais žodžiais. O juk kartais patarti galima tik įsigilinus į situaciją. Tai susiję su profesionalumu ir su atsakingu darbu.

Prie atsakingumo minėtinas ir kruopštumas, nes be jo dantų atkūrimo procedūros neįsivaizduojamos. Forma, spalva – tai individualumas, kuris negali būti pamintas. Atsižvelgiama į daugybę ypatybių, kad žmogus vėliau puikiai jaustųsi ir visavertiškai mėgautųsi maistu, šypsotųsi.

Tad protezavimo klausimus patikėkite specialistams, kurie nenumoja ranka į kirbančias abejones, kurie yra sukaupę žinių bagažą, kurie nepuola siūlyti kokio nors varianto nutylėdami apie minusus. Svarbu, kad gydytojas ir pacientas komunikuotų. Svarbu, kad ta komunikacija būtų abipusė. Jei pacientas jaučia diskomfortą, bet nutyli, ar tai žada gerą rezultatą? Kažin. O jei odontologas imtų meluoti? Tai būtų ne tik keista. Būtų nesąžininga.

Gera pasakyti, jog paprastai odontologija kitokia – sąžininga. Ir džiugu pridurti, kad pacientas nelieka tarsi ant ledo. Tik nereikia bijoti kreiptis, nereikia bijoti klausti.

 

 

Naujausi straipsniai

reikia hostingo?

Comments

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *