Kategorijos

Kanalinis polikarbonatas, kur jis gali būti panaudojamas?

Tai pakankamai išskirtinė medžiaga bei iš jos gaminami produktai, kurie paskutiniu metu naudojami labai plačiai skirtingose srityse. Daugelis jau puikiai žino, jog būtent iš šios medžiagos pagaminto šiltnamiai yra laikomi pačiais geriausiais. Kadangi jie ne tik atlieka savo pagrindinę funkciją, bet ir nereikalauja didesnės priežiūros bei yra ilgaamžiai. Tačiau tai ne vienintelis panaudojimo variantas. Lygiai taip pat tokie lakštai gali puikiai pasitarnauti kaip terasos ar pavėsinės stoginė. Kuri puikiai praleidžia šviesą ir yra lengva. Todėl nereikės rūpintis sudėtingomis bei tvirtomis konstrukcijomis, kurios dažnu atveju reikštų ir atitinkamo dydžio išlaidas. Taip pat šie gaminiai gali būti panaudojami ir kuriant įvairius apšvietimo sprendimus bei instaliacijas arba reklamas.

Kokiomis savybėmis pasižymi šis gaminys?

Galima išskirti kelis pagrindinius aspektus, dėl ko toks variantas yra itin populiarus bei vertinamas. Kanalinis polikarbonatas išsiskiria savo atsparumu aplinkos poveikiui, termoizoliacinėmis savybėmis, pralaidumu šviesai bei itin mažu svoriu. Kas yra praktiškai idealus derinys tam tikrose situacijose. Kadangi yra analogiškų medžiagų, kurios, pavyzdžiui, gerai praleidžia šviesą, tačiau jos nėra tokios atsparios temperatūros poveikiui. Todėl tam tikrais atvejais, pavyzdžiui, gaminant šiltnamius ši medžiaga tiesiog nepakeičiama. Todėl šiomis dienomis yra nedaug kitų alternatyvų. Aišku, visuomet galima rasti ir pigesnių variantų, tačiau jie tikrai savo savybės negalės konkuruoti su šiuo.

Ką lemia spalvos pasirinkimas?

Dažniausiai naudojamas ir pats įprasčiausias yra visiškai skaidrius bei permatomas variantas. Toks kanalinis polikarbonatas pasižymi maksimaliu pralaidumu šviesai. Tačiau to reikia tikrai ne visuomet. Todėl galima pasirinkti ir iš dalies pralaidų gaminį arba kažkokios kitos spalvos produktą. Tiesa, tokiu atveju jis gal ir nebus pats tinkamiausias, pavyzdžiui, šiltnamio konstrukcijai. Tačiau kaip stogo danga galės tikti puikiai. Tuo labiau, kad kartais kaip tik norisi, jog ši erdvė, ypatingai vasaros metu, nebūtų per daug prikaitusi. Taigi, variantų yra pakankamai įvairių, todėl praktiškai visuomet galima bus atrasti tinkamiausią sprendimą. Atsižvelgiant į konkrečius asmeninius poreikius ir prie jų pritaikant gaminio savybės. Kanaliniu polikarbonatu prekiauja ir https://e-heliopolis.lt el. parduotuvė.

Naujausi straipsniai

Comments

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *