Kategorijos

Kanceliarinės prekės internetu – taupykite savo laiką

kanceliarines prekesKanceliarinės prekės, tušinukai, rašikliai ir visi kiti biuro ar ofiso reikmenys, tokiomis kainomis, apie kurias tikrai niekada nė nesvajojote, tik pas mus, tik perkant internetu, arba apsilankius mūsų patalpose, nes tik čia galite visas šias prekes įsigyti su ypatinga nuolaida ir išspręsti jus ilgai kamavusį galvos skausmą. Mūsų elektroninėje parduotuvėje galite rasti itin platų ir, ko gero, didžiausią prekių asortimentą, kurio dėka tikrai išsirinksite reikiamus biuro reikmenis ir jums nereikės jų ieškoti niekur kitur, nes jūs jau juos radote ir už ypatingą kainą! Nesvarbu, ar tai susegtukai, parkeriai, rašalas ar popierius jūsų biurui – čia viskas vietoje ir čia viskas pigiau, nes mes bendradarbiaujame su tiekėjais tiesiogai, todėl galime taikyti kone didmenines kainas net ir perkantiems mažmena, o tai yra tik vienas iš daugelio mūsų privalumų!

 

Kodėl leisti pinigus toms pačioms prekėms, jei jas galite gauti pigiau pas mus, o ką jau kalbėti apie tai, jog visas prekes, visoje Lietuvoje, į bet kurį kaimuką, miestuką ar didmiestį, pristatome visiškai nemokamai, taip taupydami jūsų laiką, taigi jūsų pageidavimu prekės pasieks jūsų namus ar biurą be jokio užmokesčio, o jums nereikės dėl to pajudinti nė piršto, na, gerai, meluojame, reikės užsimesti chalatą, atidaryti duris su gardžia ir dar tebegaruojančia kava rankose ir priimti biuro reikmenis, kuriuos mes su malonumu jums pristatome! Nes tik pas mus prekių pristatymas yra buvo ir bus nemokamas, dabar ir visada, o tai nesibaigiantis malonumų lietus ant jūsų pečių!

 

tusinukaiTad kodėl delsti, jei galima jau dabar pasinaudoti mūsų patraukliais pasiūlymais, kuriuos mes jums galime atsiųsti el paštu kiekvieną savaitę, jei tapsite mūsų lojalių klientų klubo nariu, o tai padaryti iš tiesų paprasta – tereikia mūsų puslapyje užpildyti labai paprastą formelę ir viskas! Dar vienas iš būdų sutaupyti, palaikinti mus facebook socialinio tinklo paskyroje ir čia gausite taip pat įvairiausius pasiūlymus, sužinosite apie vykstančias akcijas, o svarbiausia, jog tai puiki proga sudalyvauti ir išbandyti savo sėkmę konkursuose, kurių metu galite laimėti specialias ir vienetines mūsų kanceliarines prekes, kaip kad vardiniai tušinukai ar rašikliai, su specialiai jums išgraviruotais inicialais ar frazėmis, taigi tai gali būti puiki dovana tiek jums patiems, tiek jūsų kolegai ar bosui, kuris tikrai apsidžiaugs gavęs tokią puikią ir kokybišką biuro stalą papuošiančią prekę!

 

Esame įsitikinę, jog mūsų klientai mus myli taip, kaip juos mylime mes, nes jiems stengiamės pasiūlyti ne tik geras, ne, meluojame, geriausias kainas, tačiau taip pat ir supažindinti su inovatyviausiais biuro reikmenų sprendimais ir prekėmis, kurios pasirodo rinkoje ir gali padaryti tikrą revoliuciją jūsų ofise ir jūsų darbuose. Todėl, tikrai esame įsitikinę, jog būtų neprotinga nepasinaudite tokia puikia galimybe aprūpinti savo darbuotojus ir ofisą tikrai kokybiškomis ir jūsų poreikius atitinkančiomis kanceliarinėmis prekėmis.

 

Mūsų siūlomos biuro prekės, galinčios ne tik atlikti savo paskirtį, tačiau tuo pačiu papuošti ir jūsų darbo kabinetą, tai tušinukai ir rašikliai ne tik įprasti, nuobodūs, tačiau tokie, kurie privers atkreipti dėmesį, padarys įspūdį jūsų klientams bei verslo partneriams, o pasirašinėti nutarimus ar sutartis su jais bus tikras malonumas, ką jau kalbėti apie tai, jog jūsų biuras kvepės vizualine prabanga. Kanceliarinės prekės, kurias rasite pas mus, tikrai nustebins jus ir pakeis požiūrį į kasdienį darbą, nes tai yra paprastumo ir išskirtinumo derinys sukurtas jums!

Naujausi straipsniai

reikia hostingo?

Comments

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *