Warning: Attempt to read property "roles" on bool in /home/carrentm/domains/straipsniukatalogas.eu/public_html/wp-content/plugins/wp-user-frontend/wpuf-functions.php on line 4663

Warning: Attempt to read property "roles" on bool in /home/carrentm/domains/straipsniukatalogas.eu/public_html/wp-content/plugins/wp-user-frontend/wpuf-functions.php on line 4663
Kas dažniausiai ieško pažinčių sex skelbimuose? - StraipsniuKatalogas.eu

Kategorijos

Kas dažniausiai ieško pažinčių sex skelbimuose?

Daugelis žmonių mano, jog sex skelbimai populiaresni vyrų ir vaikinų tarpe, tačiau atlikus visuomėnės apklausa paiškėjo, kad pastaruoju metu nerasdamos tinkamų sekso partnerių į skelbimus aktyviai reaguoja ir merginos. Dailiosios lyties atstovės taip pat nevengia talpinti ir savo skelbimų. Nors daugelyje sekso skelbimų lentų vis dar vyrauja vyrai, tačiau dailiosios lyties atstovės atsižvelgiant į dabartinę situaciją bei rinkos augimą ne tik juos pasivys, bet, tikėtina, ir aplenks.

Negatyviai į sekso skelbimus žiūri vyresnio amžiaus žmonės, kurie yra labiau konservatyvus, tačiau tarp besiskelbiančiųjų yra nemažai ir 40 metų perkopusių asmenų, kuriems dėl vienokių ar kitokių priežasčių trūksta sekso. Dažnai būtent ketvirtą dešimtį perkopę žmonės ieško pikantiškensių nuotykių.

Tarp vyresnių sex skelbimų lankytojų gana didelė dalis ieško partnerio ne tradiciniams lytiniams santykiams, bet įvairovėms, pavyzdžiui tokioms kaip grupinis seksas ar panašiai.

Norint galima įžvelgti nemažai sekso skelbimų trūkumų, tačiau žvelgiant iš teigiamos pusės sekso skelbimai labiau padeda asmenims, ieškantiems nuotykių nei kenkia, kadangi dažniausiai įvardijama žala yra neigiama įtaka nepilnamečiams, kurių priėjimas prie sex skelbimų ribojamas ne tik pačių skelbimų lentų, bet neabejotinai ir yra ribojamas tėvų ar globėjų.

Kompiuteris jau tapo kiekvieno rašomojo stalo neatskiriamu atributu, todėl natūralu, kad absoliuti daugumą žmonių sex skelbimus žiūrinėja ne laikraštyje ar žurnale, tačiau renkasi specializuotas interneto svetaines.

Naujausi straipsniai

reikia hostingo?

Comments

Įrašo “Kas dažniausiai ieško pažinčių sex skelbimuose?” komentarų : 1

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *