Kategorijos

Kas gali atsitikti keičiant automobilio stiklą pačiam?

Pakeisti suskilusį automobilio stiklą pačiam – pats pigiausias variantas. Prieš tai siūlome gerai pagalvoti ir racionaliai paskaičiuoti kiek pinigų galite sutaupyti ir kuo rizikuojate jei to nepavyks padaryti sėkmingai. Mažiausiai kas gali nepavykti – tai apgadintas automobilio kėbulas, subraižytos apdailos detalės ir negražiai sumontuota hermetinė montavimo guma.


Įrankiai ir priemonės

Pradėkime nuo to, jog kiekvienam darbui reikalingi specialūs įrankiai. Statybininkas nedirba su žirklėmis ir plaukų džiovintuvu, chirurgas neoperuoja su peiliu ir šakute. Automobilio stiklo nepakeisite su įprastais statybiniais įrankiais. Juos reikia užsisakyti iš anksto arba pasiskolinti iš meistro, kuris dirbą šį darbą. Kitas klausimas – kokius klijus naudosite. Klijų rūšių yra daug ir jie reklamuojami kaip patys geriausi, tačiau iš tikrųjų produktas nelygu produktui. Negana to, jog jums gali pradėti varvėti vanduo į saloną, nežinomo gamintojo klijai gali sugadinti automobilio kėbulą ir jis ims rūdyti.

Ar galite būti įsitikinęs, kad savo pastangomis pakeistas stiklas avarijos metu bus toks pat saugus kaip buvo sumontuotas gamykloje arba profesionalių specialistų. Dar vienas svarbus dalykas apie kurį turite žinoti jei nusprendėte keisti stiklą pats tai yra saugos pagalvės. Avarijos metu išsiskleidusios saugos pagalvės gali išmušti visą stiklą į lauką nes jos suveikia staigiai ir su didele. Jeigu jos išsiskleis į priešingą pusę reiškia keleiviai bus mažiau apsaugoti.

Keitimo ypatumai

Keičiant automobilio stiklą namuose vienam pačiam padaryti šį darbą vargu ar pavyks. Tokiam darbui reikia bent 2 žmonių, kurie žino ką daro. Neturėdami specialių stiklo laikiklių galite pasitempti nugarą ar patirti kitokį sužalojimą ir sudaužyti stiklą. Nežinant kaip automobilio stiklas išsiima, galite subraižyti salono apdailą, vertėtų pažiūrėti bent keletą filmukų tam, kad suprastumėte kaip tai daroma. Jeigu blogai išvalysite senus klijus stiklas gali blogai prisiklijuoti. Užpildant sandarinimo vietą reikia hermetiku padengti stiklo kraštus be jokių tarpų nes kitaip į saloną pateks drėgmė. Tai yra tik keletas dalykų kuriuos atlikę klaidingai gailėsitės nepalikę automobilio servise, kur jums tol kol gertumėte kavą carglass.lt išspręstų šią problemą profesionaliai.

Naujausi straipsniai

reikia hostingo?

Comments

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *