Kas gali padėti numesti svorio?

Jei ir Jus kankina klausimas kaip numesti svorio ar galvojate, kas gali padėti tai padaryti, Jums pats laikas pradėti mąstyti apie dietą. Tačiau čia gali kilti nauji klausimai, pavyzdžiui, kokia dieta yra sveikiausia, o kokios laikytis nevalia, kuri dieta efektyviausia, o kuri iš jų visai neverta dėmesio.

Pradėti reiktų nuo savo svorio ir esamos situacijos įvertinimo bei tikslų išsikėlimo. Jei tikitės numesti daugiau kilogramų – Jums teks laikytis griežtesnės dietos, tuo tarpu jei Jums pakaktų numesti kelis kilogramus (4-7 kg) – nesudėtingos dietos gali būti idealus pasirinkimas, mat jų žala organizmui ir imuninei sistemai yra kelis kartus mažesnė.

Jei vis tik manote, kad į klausimą kaip numesti svorio galima atsakyti ir be žodžio dietos – Jūs esate teisūs. Čia gali padėti gera mitybos sistema ar aktyvus gyvenimo būdas. Jei Jūsų darbovietė netoli – keliaukite į ją pėsčiomis ar dviračiu, taip sutaupysite ir pinigų, ir tuo pačiu pasportuosite, judėsite ir efektyviau deginsite riebalus bei kalorijas. Vakarais prie televizoriaus atsikratykite įpročio kramsnoti, o vietoj šokoladuko ar sausainių rinkitės paplotėlius ar daržoves (puikiai tinka morkos!). Taip palaipsniui galėsite bandyti atprasti visai nuo užkandžių.

Žinoma, numesti svorio galima ir dar drastiškesniais būdais. Vienas jų – operacijos. Tačiau tokie būdai, kurie pernelyg stipriai kišasi į organizmą yra nerekomenduojam, išskyrus tuos atvejus, kai tai rekomenduoja gydytojas dėl galimo pavojaus sveikatai ar gyvybei. O jei dar nesate pernelyg kamuojami antsvorio, pamąstykite, kad laiku nepradėjus rūpintis savo svoriu iškyla rizika rimtos sveikatos problemoms.

Numesti svorio nėra labai sunku, tereikia turėti valios ir rinktis sau tinkamą dietą bei gyvenimo būdą, negalima išsikelti nerealių tikslų ir viskas eisis kaip iš pypkės!

 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.